Žurku skrējiens told us something spešal!

Hei, hei, hei!
Saulaini, krāsaini un nu jau nedaudz rudenīgi sveicieni visiem, kas lasa www.tellus.lv!

Ceru, ka arī jums jaunais mācību / darba gads ir iesācies tikpat jautri un veiksmīgi kā mums – Tellusiešiem.
Lai arī septembris vēl tikai nupat kā sācies, tomēr mēs jau esam paspējuši šo to sadarīt – piemēram, aktīvi piedalīties Jauniešu mēneša ietvaros rīkotajos Rīgas Skolēnu Domes pasākumos. (P.S. – ja vēl neesat iečekojuši, kas notiek Jauniešu mēneša ietvaros – iesaku apmeklēt www.jauniesumenesis.lv!)
Tāpēc šoreiz nedaudz vairāk vēlos visiem pastāstīt, kā tad mums gāja pagājušajā nedēļas nogalē, kurā veiksmīgi nesām Tellus vārdu tautās un piedalījāmies „Žurku skrējienā 2009”.

Jāteic, bijām savākušies diezgan kuplā skaitā, jo startējām divās Tellus komandās (pa 3 cilvēkiem katrā) – „Tellus” (Ance Dz., Kristaps G. un Zane) un „Tellus II” (Edīte, Irita un Gunta). Taču tas vēl arī nav viss – arī Tellus biedru koordinators Krišjānis kopā ar draugiem bija izveidojis komandu „Tīģer – nēģer – kliņģeri” (Krišjāni, ceru, ka uzrakstīju pareizi! :))!zurku-skrejiens-1
Jā, gāja mums jautri – 2.5 stundu laikā pabijām 25 kontrolpunktos – gan krastmalā pie Daugavas un pie Mazās Ģildes, gan pie Vēstures un kuģniecības muzeja un Rātsnama, gan Bastejkalnā un pie Laimas pulksteņa, gan pie Operas un Dabas muzeja, kā arī pie organizatoru – Rīgas Skolēnu Domes galvenā mitekļa. Jā, viegli nebija, bet cīnījāmies kā lauvas! Un vismaz es konstatēju, ka ikdienā ļoti daudz kas paliek nepamanīts, tāpēc tā bija ļoti laba iespēja iepazīties ar Rīgu tuvāk!
Pēc piedzīvojumiem bagātā skrējiena atkal visi kopā tikāmies uz tēju un nelielu patērzēšanu – kā nekā taču bija tik daudz iespaidu, ar ko padalīties! (Uz sacensību laiku Tellusiešiem, kas bija dažādās komandās, bija aizliegta jebkāda veida komunikācija!) Nu, re, un te jau bija klāt arī pasākuma noslēgums!
Visi Tellusieši un mūsu draugi noteikti pievienojas apsveikumiem, kas raidīti komandas „Tīģer – nēģer – kliņģeri” virzienā, kas ar mūsu Krišjāni priekšgalā ieguva 1. vietu (nākamgad gan pirmie būs tieši Tellus, jo sapratām, ka kurpes uz papēžiem un bikses nav variants, uzvaras atslēga ir ērti sporta apavi un šorti)!

Apsveikumi, apsveikumi un muchas bučas!
Ceru arī nākošgad tikties „Žurku skrējienā”, bet nu jau ar visiem Tellusiešiem!

Edīte Šņepste