Kā tellusieši sagājās Ziemīšos

Dāvanas, egle, cilvēki, smiekli, karstvīns, dāvanas, dzejolīšu skaitīšana un Ziemassvētku vecītis ir visai ierasta Ziemassvētku parādība.  Arī Tellus svinēja Ziemsvētkus nu jau pagājušā gada 28.decembrī.

Vakars tika uzsākts ar boulinga spēli, tiesa gan par to, kurš ieguvis Tellus Ziemassvētku boulinga vecīša titulu vēsture klusē. Iespējams baidās, ka to izaicinātu pagājušā gada daiļākais slidotājs. Iespējams Ziemassvētku sportiskās aktivitātes gadu laikā varētu pārtapt par veselu organizācijas novirzienu. Jāgaida vien, kas tiks darīts pirms svētku tuntuļošanās šā gada decembrī.

Kā jau ierasts, svētki noritēja ap kāda no Tellus rūķu eglītēm. Šogad par uzņēmējrūķi tika nominēta Elīza, kuras eglīte tika apbērta ar dāvanām. Diez, vai pēc tam, kad svētki ir nosvinēti ģimenes lokā, kāds Tellus biedrs, nepiespēlē dāvaniņas tellusiešu eglītei. Gadu gaitā, papildinot klasiskos svinēšanas paradumus, Tellus ir attīstījis pats savas tradīcijas. Viena no svarīgākajām ir tā, ka nekas nav drošībā, jo ikvienam ir tiesības nozagt dāvanu tās īpašniekam.

Šogad starp dāvaniņām bija ķermeņa skrubji, ugunīgas dziras, rakstāmlietiņas, glazētas kūciņas un pat petardes! Neizpalika arī pantiņu skaitīšana un sēdēšana klēpī salavecim, ja reiz bārdainis bija ieradies ciemos. Pēc kopīgā mielasta, dāvanu dalīšanas un citiem mazajiem prieciņiem. Turpinājās līdz pat rītam. Vilnas džemperos ar mūziku fonā un draugiem. Tik retais tellusietis vien iedomājās, vai pēc laika ciemosimies pie pagājušā gada Ziemassvētku cipreses, lai arī to apbērtu ar dāvanām.