Ziemīgās noskaņās

Zaķēns mežā Ezi sauc – kur gan palicis mans draugs? Sniegi snieg un puteņo, kā lai tagad atrod to? Es ceru, mans mīlīgais zvērs, ka neesi saputeņots ziemā un ka internets nav Tava vienīgā saikne ar sabiedrību. Taču, ja diemžēl tā ir – lūk, Tev lasāmviela pie tējas un cepumiņiem par Tellus biedru kopsapulci 30.01.2010.

Pirmkārt, saulainie apskāvieni jaunajiem biedriem, kas vienprātīgi iebalsoti mūsu pulkā: Safriks, Rūta, Madara, Gundega, Dana un Ingrīda! Gip gip urā! Tiklīdz tikšu skaidrībā ar tiem, kas ir un vairs nav Tellus, noziņošu Tev precīzo biedru skaitu.

Otrkārt, vēlvienreizīgs Gip gip urā arī jaunajai valdes loceklei Ievai Frei, kas veiksmīgi pārņēmusi stafeti no Edītes! Edīte gan nekur miglā un puteņos nedomā zust, tomēr silti ērtais valžu tronis nodots IeFrei.

Pozitīvs starojums no visām 23 sejām, kas ieradās uz sapulci un sapurināja sevi un citus darbībai. Nu ir pilnīga skaidrība ar Lietām – gan LNC, gan EWY, gan Treniņu plāniem. Būs hudiji, būs mazie izklaidētāji, kas saliedēs (ne lietū/sniegā, bet gaišā kopības sajūtā) visus biedrus/aktīvistus, būs Birojs ar lielo B Brīvības ielā ar iespēju augt plašumā.

Tiekamies uz Biroja pārvākšanu un – jau mazākā skaitā – valžu/izklaidētāju rīkotajos meet-up-os!

E