Zemeņu plātsmaize jeb Chairs’ Training

Mēs mākam pagatavot Zemeņu Plātsmaizi. Un ne tikai to. Kā?

Uzzini, ko, kāpēc un kā mūsu organizācijas biedri un aktīvisti darīja augusta vidū jeb “Kas notika Komiteju vadītāju treniņā!?”.

Vispirms ir nepieciešama Ideāla Lokācija iedvesmai. Te der vien viena ģeogrāfiskā atrašanās vieta – Līvas Krei debešķīgās sapņu mājas Jūrkalnē, kur stārķi kā vistas maršē pa pagalmu, saule nenoriet ne mirkli un jūra skalojas pie tavām kājām, kad vien tu vēlies.

Tad ir nepieciešams Darbības Fons, kas patiesībā ir svarīgākais no sastāvdaļām: Chairs’ Training, un Darbojošās Personas jeb topošie ChairPersons: Kristaps, Ieva Tur un Ieva Frei, Safriks un Dizdzis, Andris un Rūta, Marta un Tate, kā arī treniņa vadītāji: Andrītis, Indra un Kristers. Ir nepieciešams nodrošināt šo Darbojošos Personu nemitīgu kustību, ideju ģenerēšanu, sevis iesapazīšanu un pieredzes apmaiņu, sākot no Mission Imposible uzdevuma 5dienas naktī, beidzot ar reālu Chair’s Experience 7dienā, pūloties savaldīt „delegātus” ar untumiem.

Tad ir nepieciešams Laiks pašai gatavošanai un Īstais Mirklis – no 09.07. līdz 11.07. (dažiem īpaši izturīgajiem – 12.07.) – lai sāktu gatavot. Arī te ir tricky posms – ir jāsagaida pilnīgs un galīgs spēku izsīkums no Darbojošos Personu un treniņa vadītāju puses, lai tos veldzētu ar es-mēli-norīšu-cik-garšīgi pusdienām.

Un galu galā ir nepieciešama arī pati Recepte: 200g sviests, 200g skābais krējums & 400g miltu mīklai, sagrieztas zemenes ar cukuru, kas pārbērtas ar sviests+milti+cukurs drupačām, ko gādīgi pieskata Namamāte Līva Krei, ar Elīnu un Elzu.

Lūk, tā Tellus Zvēri gatavo Zemeņu plātsmaizi un, lūk, tā Tellus gatavojas LNK 2010, kas nu jau vien pēc mēneša (12.-15.08.2010) norisināsies Rīgā un Jūrmalā ar Elīnu un Līvu Krei jeb LeLe kā HeadOrgām. Es ceru, ka ikkatrs no Laimīgajiem, kas bija Jūrkalnē, ir saņēmis savu Enerģijas un Motivācijas poti, lai turpinātu darboties, jo vasara ir Karrrsta, taču darba ir daudz.

E