You, yeah you behind the screen!

Kļūsti par Tellus Treniņu grupas jauno biedru, sūtot savu motivācijas vēstuli un CV Tellus biedru koordinatoram Krišjānim uz krisjanis@tellus.lv vai zvanot +371 28347793!

„Tellus” – Tavas neformālās mājas!

Latvijas Jauniešu organizācijas Tellus mērķis ir veicināt un attīstīt neformālās izglītības iespējas Latvijā. Galvenie Tellus darbības virzieni ir Eiropas Jauniešu parlaments un apmācību vadīšana. Mums svarīgākais ir redzēt enerģijas pilnu jaunatni, kurai ir vēlme gan atklāt ko jaunu sev, gan mainīt apkārtējo vidi.

Tu – kas vēlas uzlabot savas prasmes sadarbībā un iepriecināt citus ar svaigām idejām un neviltoti sirsnīgu palīdzību, kam rūp sava konkurētspēja  darba tirgū, kas vēlas iegūt draugus Latvijā un pasaulē! Tu esi tas, kā dēļ mēs skenējam debesis, meklējot brīnuma pazīmes! Tellus Treniņu darba grupā tev silti iesildīta vieta gaida!

Treniņu grupa. „Mēs speram, lai Tu lidotu!”

Treniņu grupa zina, kādas apmācības jauniešiem vajadzīgas, lai tie būtu enerģiskas darbarosmes pilni un gatavi sasniegt savus mērķus. Daži piemēri no jau vadītajiem treniņiem: kā prezentēt sevi darba intervijā, kā attīstīt savas oratora prasmes u. tml.

Kļūsti par Treniņu grupas daļu –  izmanto savu iespēju izpausties savā lomā, kā līderis, organizators, grupas sirds, asprātis vai arī daloties savā pieredzē projektu rakstīšanā, darbā ar medijiem utt. Pret pasauli ar kopīgu atspērienu!

Papildus informācija:

http://www.tellus.lv/trenini/

Elza Zīda
Tellus PR koordinatore
elza@tellus.lv
+371 29152346