VRS’11 ir veiksmīgi aizvadīta!

Sesija piepildīja visas ieceres un pat pārspēja tās! Pats galvenais ir tas, ka jaunieši tikai divās dienās paspēja izjust EJP garu un ir ļoti ieinteresēti turpināt dalību EJP pasākumos,” šādi par aizvadīto sesiju stāsta Kristaps Kovaļevskis, viens no VRS’11 galvenajiem organizatoriem.

Eiropas Jauniešu parlamenta Vidzemes reģionālā sesija norisinājās divas dienas, 12. un 13. martā, Gulbenes novada valsts ģimnāzijas un Vecgulbenes muižas telpās. Uz sesiju bija ieradušās delegācijas no 7 skolām: Gulbenes novada valsts ģimnāzijas, Gulbenes 1. vidusskolas, Limbažu 1. vidusskolas, Aizkraukles novada ģimnāzijas, Mazsalacas vidusskolas, Rīgas 25. vidusskolas un Rīgas Valsts 1. ģimnāzijas. Sesijā piedalījās 35 delegāti, taču to darbu uzraudzīja 26 oficiāļi, to skaitā Philips no Šveices un Maria no Igaunijas.

“Tad, kad tu redzi, ka cilvēks, kurš pirms ierašanās sesijā šajā situācija būtu apsēdies, nokaunējies un neko neatbildējis (Ģenerālās asamblejas laikā), parāda “direct response”, pieceļas kājās un droši pauž savu viedokli, skudriņas skrien pār kauliem, un saproti, ka ir bijis vērts rīkot šo pasākumu, kaut vai tikai šī viena cilvēka dēļ!” ar savām sajūtām Ģenerālās asamblejas laikā dalās Reinis Āzis, viens no galvenajiem VRS’11 organizatoriem.

Ģenerālā asambleja norisinājās Vecgulbenes muižas konferenču zālē, kas ir visietilpīgākā konferenču zāle Vidzemē. Ģenerālajā asamblejā delegāti aizstāvēja savas rezolūcijas un diskutēja par inovatīvas sabiedrības attīstību, Eiropas pilsonību, atkritumu pārstādi, ideju ieviešanu praksē, inovatīvu uzņēmējdarbību, reliģijas un multikulturālisma ierobežojumiem.

Par aizvadīto sesiju stāsta Juris Gogulis, viens no VRS’11 organizatoriem:„Sesija tika aizvadīta godam!  Es par visiem 100% esmu apmierināts ar mūsu lieliskās organizatoru komandas paveikto darbu, kas nemaz nebija tik viegls, kā no sākuma tas likās. Burvīgi aizvadītais CJO’s team-buldings ar grandiozo nobeigumu, kur mēs katrs iejutāmies mākslinieka ādā un sniedzām “swan lake” priekšnesumu, man ļāva iejusties īstajā EJP garā. Sesija paskrēja garām ātri un nemanot, bet daudz darba tika ieguldīts, lai to realizētu. Visvairāk atmiņā paliekošo, protams, izraisīja emocionālais sesijas nobeigums Vecgulbenes muižā, kad uz ekrāna ieslēdzās Ievas Freidenfeldes veidotais sesijas video, kurā smaidoši un laimīgi bija mūsu sesijas delegāti, tad sekoja “Imagine” un daudz, daudz asaru.”

Meklē sevi sesijas bildēs, kas ievietotas Tellus mājas lapas galerijā vai šeit: http://www.failiem.lv/list.php?i=zxpeak

Paldies sesijas atbalstītājiem!

Sesijas lielākie atbalstītāji: “Pure Food”, Gulbenes novada dome, “Coca-cola Hellenic”, “Elijas grupa”, “”Prudentia”.

Kā arī: “Hipotēku banka”, “Fazer”, “Antalis”, “Skrīveru saldumi”, Vecgulbenes muiža.

Rakstu sagatavoja Ieva Ozoliņa