Vidzemes reģionālā sesija ir sākusies!

Tu noteikti esi pamanījis, ka Tellus ir veiksmīgi uzsācis gadu ar Eiropas Jauniešu Parlamenta reģionālo sesiju organizēšanu. Nevienam nav noslēpums, ka šajās brīvdienās Gulbenē norisinās Vidzemes reģionālā sesija, kurā piedalās delegācijas no Gulbenes, Mazsalacas, Limbažu, Aizkraukles un Rīgas skolām. Šajā sesijā 42 delegāti diskutēs un darbosies 30 oficiāļu uzraudzībā.

Kā jūtas galvenie organizatori pirms sesijas? To pastāstīs Juris Gogulis, viens no Vidzemes reģionālās sesijas galvenajiem organizatoriem.

Juris: „Ir grūti izteikt savas patreizējās sajūtas, kad līdz CJO’s teambuildingam ir atlikušas tikai dažas stundas, bet viennozīmīgi sajūtas ir elpu aizraujošas. Ikešēji jūtos tā, it kā es atrastos 30 m virs zemes uz klints smailes, kad sirds dauzās nenormāli ātri, gaidot savu kritienu bezdibenī ar dinamiski nostieptu virvi. Viennozīmīgi – šīs sajūtas ir pozitīvas! Protams, kā jau katrs head-orga, es ceru, ka sesija izdosies tā, kā tā ir iecerēta. Daudz darba un negulētas naktis ir priekšā, bet bez tā sesijā neiztikt.”

Rakstu sagatavoja Ieva Ozoliņa