Vasaras Bzdings!

Pār asfaltu un nodeldēto bruģi kūp vasaras elpu. Garāmgājējiem mazliet nogurušas acis, karstums spiež uz papēžiem. Bet ne Tev un Man, Tellus Zvērs. Jo man atkal ir labas ziņas.

Pirmkārt, norisinās neizmērojami aktīvs darbs pie LNK 2010. Tieši šobrīd man blakām uz dīvāna Mr. President un Elīna rosās pie „Jaunatne darbībā” līguma pētīšanas un apstrādes. Yey, mums IR naudiņa (no “Jaunatne darbībā”)! Zems pielieciens un plats smaids pa visu ģīmi! Top īpašā sesijas mājaslapa (Elza būtu ļoti priecīga, ja Dāvis, Ieva Vī un Gundega viņu up-date-otu par progresu, jo Elzai ir jautājumi), journo darbs pie sesijas avīzes ideju ģenerēšanas utt. Rosība ar lielu un izstieptu „rrrrrr”.

Otrkārt, arī pēdējie hudiji veiksmīgi sagaidīti un mīlīgi snauž HouseThatRocked jeb pagaidu Tellus mājās. Nāc un saņem sejā hudiju, Zvērs!

Un punkts numur trīs – HouseThatRocked tik tiešām lēnām beidz savu misiju kā Tellus pagaidu mājas, JO mums ir ļoti reāls variants birojam: Spīķeros, Dirty Deal ēkas trešajā stāvā. Apmēram 20 kvadrātmetri + tualete+ duša + telpas Treniņiem pēc vajadzības+ saulaina cena + mašīnu stāvvieta. Hell yeah, spars traucas pa asins dzīslām! Tādēļ, lūdzu, Viceprezidentei ir nepieciešami 4 brīvprātīgie, kas šo piektdien, 02.07. varētu ierasties plkst. 17:00 uz Talku, lai izvāktu mantas no Spīķeru telpām (silts vakara pasēdējiens afterwards). Lūdzu, rakstiet/zvaniet/pīkstiniet Elzai, jo IR nepieciešamas Palīdzīgās Rokas,  tomēr ne vairāk par 4iem cilvēkiem.

Gaidu Tavu up-date-u par to, ko Tu esi labu sastrādājis. Bet tagad, atpūtini galvu un kājas no skrējiena, jo nu mēs tikai uzņemam ātrumu, bet priekšā maratons!

E