Valdis ir miris! Lai dzīvo Valdis! jeb Ziemas Svētki

Sveiks, mans ziemīgajā segā satinies TellusZvērs!
Tellus Ziemas Svētki ir veiksmīgi pagājuši un vēlos Tev sasūtīt virtuālos saskāvienus un bučas par to, ka ieradies!
Ziemas sala aukstasinīgo zobu dēļ aktivitātes ārā tika atceltas, taču, tā kā Tellus (Pagaidu)Māju istabas temperatūra ir +15, ziemu tik un tā pabaudījām. (Starp citu – pēc Tavas viesošanās istabā bija par 3 grādiem siltāks!)

Uj, mēs gan spēlējām dažādas versijas Mafijai (gan ar kustībām, gan iezemējoties krēslos), gan apdāvinājām cits citu ar pūkainiem pārsteigumiem (Evil Santa nu ir kļuvusi par viceprezidentes mīļāko spēli – piedod, Madara, vēlreiz!) .Tad braucām vilcienā uz Berlīni un viceprezidente dabūja pa seju – laikam pelnīti pēc Evil Santa.

Tad tika sumsumināti Treniņi gada jubilejā gan ar pašu nesto kūku, gan valžu MegaPiparkūku ar ābolu savārījumu. Lai gan ar ēdamo objektu vieninieka formā gadījās sīks misēklis, jo pastāv vairākas versijas tam, kā ciparam „viens” būtu jāizskatās, gala rezultāts Tavā mutē nozuda ātri un gardi. Kluso telefonu variācija ar piecu teikumu vārdiem un ilustrācijām liek man locīties smieklos, kā vien to atceros – un lietiskie pierādījumi jautrībai veiksmīgi saglabāti un būs pieejami publiskai apskatei!

Ieva Vī zibzibināja vien zibspuldzi visās malās, tā kā gaidām košas un sirdssiltas bildes no šīs vienkāršās draudzīgās pasēdēšanas.
Paldies, ka biji, paldies, ka atnesi gan nom nom nom gardumus, gan pārsteidzi citu Tellus Zvēru!

Man ir prieciņš, sūtu gaišo domu starojumu arī Tev!

E