Valdes sveiciens 18.novembrī

Jau atkal ir iestājies tumšais novembris, pieprasīdams, lielas šalles, siltu tēju ar citronu un šodien, 18.novembrī, Latvijas 93.dzimšanas dienā, arī izkārtus karogus un sevišķi spēcīgas un labas domas par mūsu zemi. Tā iemesla dēļ arī Tellus valde padalās savās izjūtās par šodienu un vēl visiem jaukus svētkus!

Ieva Freidenfelde: Mīļie, draudziņi! Sirsnīgi sveicu Jūs visus svētkos, jo Latvijas svētki jau ir arī mūsējie. Nekas daudz jau tai prieka sajūtai nav nepieciešams – apstaigā karogiem izrotāto pilsētu, paklausies Imantu Kalniņu un Zodiaku, vakarā aizdedz sarkanu svecīti vai noskaties kādu latviešu filmu. Galvenais – apstājies, atpūties un izbaudi svētkus. Novēlu Jums visiem skaistu dienu un saku paldies, jo Jūs noteikti esat tie, kas padara manu Latviju košāku! Priekā!

Kārlis Caune: Sveicu visus valsts svētkos un novēlu apstāties uz mirkli un apdomāt, vai tas, ko katrs no mums dara. Vai mēs attaisnojam to cilvēku pūles, darbu un spēku, ko tie ielika, lai pirms, nu jau vairāk kā divdesmit gadiem, atjaunotu mūsu neatkarību. Novēlu visiem, lai katrs spētu rast to piederības un lepnuma stīgu, ne tikai 18. novembrī, bet arī ikdienā.

Didzis Dubovkis: Lai arī cik ļoti visu censtos klasificēt skaitļos un naudā, tieši kultūra ir tā, kas padara cilvēkus laimīgus. Un kultūru ir jāveido, it īpaši jauniešos! Novēlu visiem iedvesmojošas un auglīgu pārdomu bagātas šīs vēsturiskās novembra dienas! Ideāliem un drosmei, kas pastāvēja pirms 93 gadiem, jābūt dzīviem vēl šodien.

Evija Taurene: Latvijas valsts ir tās cilvēki. Cilvēki, kas to glabā savās sirsniņās. lepojas un mīl. Un mēs katrs esam Latvijai vajadzīgs, lai ar saviem darbiņiem, domām un viedokļiem to celtu un veidotu tādu, kādu vēlamies redzēt. Laimīgus svētkus!