Un tā tālāk deviņas reizes

Rain, rain go away come again another day!

sircA kas ta mums? Mana jaukā EJP Latvijas komanda draudzīgi 5. jūnija pievakarē bija iespiedusies Tellus birojā, tālu prom no melnajiem mākoņiem un lietus. Gaišās un mūžīgi optimistiskās sejas atsvēra tās, kas tikko bija atgriezušās no aizsaules (lasi – 12. klašu matemātikas centralizēta eksāmena), bet par to mēs tagad nerunāsim, ja? Es zinu, ka tur vajadzēja būt 10 trijstūriem. Es esmu īpaša un tāpēc man sanāca 6. Viss. Mēs par to vairs nerunājam.

Tātad. Par ko tad mēs īsti runājam?

“Cilvēki! Pilsoņi!” Tieši ar šiem vārdiem mūsu sēdes vadītāja Kača uzsāk sanāksmi. Pēc sparīga un nedaudz draudīga (jo, kā jau minēju, telpa mūs nedzudz ierobežoja. Nez kapēc nāk prātā Neo, kurš tā diezgan forši varēja izplest Matrixu…mjā. offtopic)  enerdžaizera mūs iepazīstināja ar jauno biedru koordinatoru un izvērtētāju (čau Krišjāni un Anda!). Un tad svūšššš – off to workshops! Četras grupas un 15 minūtes laika, lai izglābtu pasauli (4 minūtes ir ieliktas mūsu komerciālajā sauklī, ar to ir vieglāk veidot atskaņas..). Tad mēs tā forši parunājāmies par visādām lietām. Pimēram, par to, kā mums ir gājis info semināros. Rodas doma, ka vajadzētu būt šausmīgi foršiem un uztaisīt filmu par EJP Latvija. Un vispār, manuprāt, info seminārā vislabāk ir gājis Signei (un Martai un Zanei), jo no Gulbenes ir pieteikušās veselas divas skolas! (A kurš cits sunim asti cels?)

Tālāk arī par reģionālo sesiju izvērtēšanu. Vistuvākā pa-ziņa delegātiem bijusi ne-ziņa (ak dies, es esmu mākslinieciski lēmēta. Neņemiet mani vērā). Tātad, secinam, ka turpmāk ir vairāk un cītīgāk jāstrādā ar informāciju, ko izsūtam delegātiem, piemēram, jāveido vienkāršāki, “paņemošāki” topiki, par kuriem vieglāk var atrast nepieciešmās ziņas. Iespējams, ka delegātu “izpētes darbā” (pētot topikus, nevis delegātus) vajag iesaistīt arī skolotājus.

Un tad vēl arī stādījām plānus par reģionālajām sesijām, bet Kača jau pareizi teica: “Ir vasara..”. Nevar jau jums zaķīši visu te tā uzreiz izstāstīt. Vādru sakot – to be continued.

Unnnn visbeidzot Ir vasara! Vasaraaaa! Ar vasaras pasākumiem! Un vasaras get-together, kura vadoņi būs Safrix un Žeņa. Tā kā viss ir čikiniekā, zem kontroles un spēcīgās vīriešu rokās, no worries. It’s happening.

Tā. Tas nu būtu puslīdz oficiālais atskats, bet tā kā man ļoti patika šī sapulce, ir arī dažas random lietas, kas jums būtu jāzina..

•    Gaidiet drīzumā virtuālo adrešu sarakstā near you – braalis@tellus.lv

•    Treniņu grupa un EJP Latvija BFF ♡

•    “Radi, draugi vai parādnieki” /Ieva/ – dodiet mums ēst!

•    Filma…Un, tad es aizdomājos.                                     *aplausi studijā*

Signe pamet ēku ;)

p.s. kāpēc sirds? jo Signe Elzai tā palūdza. nebija citas. Elza uzzīmēja pati.