Tu vari būt Mūsdienu Sokrāts!

Noslēgumu darbu aizstāvēšana Tev uzdzīs žāvas un liksies tik elementāra kā nopūst tortes svecītes. Tellus Treniņi palīdzēs Tev pievārēt sofistu viltības un spēt sevi prezentēt, piedāvājot treniņu „Prezentācijas prasmes”, kas divas dienas, no 29.-30.05., norisināsies Rīgas Ekonomikas augstskolas (Rīga, Strēlnieku iela 4a, 507. auditorija) iedvesmojošās telpās. Par teorētiskām un praktiskām nodarbībām parūpēsies Paula Ligere, sertificēta debašu trenere un tiesnese.

Treniņā divu dienu laikā Tu iemanīsies izmantot prezentācijas prasmes pamatus, piemēram, sava viedokļa formulēšanu, atbildēšanu uz jautājumiem u.tml., Paulas Ligeres uzraudzībā. Trenere ir vairāku publisko runu (gan angļu, gan latviešu valodā) laureāte, kas šobrīd pasniedz 8 nodarbību ciklu par Publisko Runu un prezentācijas prasmēm Rīgas sociālajā dienas centrā pieaugušajiem “Kamene”, taču pirms tam vadījusi nodarbības „Publiskās runas pamati” radošajā telpā „Tasty”.

Latvijas Jauniešu organizācija Tellus ir brīvprātīga jauniešu organizācija, kas izveidota 2004.gada jūlijā. Viens no galvenajiem Tellus darbības virzieniem ir Tellus Treniņi, kuru mērķis ir piedāvāt jauniešiem papildu zināšanas un pieredzi, ar savu jomu speciālistu palīdzību sniedzot to, kā pietrūkst formālajai izglītībai.

Uzšķaudi bailēm no stāvēšanas auditorijas priekšā!

Treniņam var pieteikties līdz 28.05.2010. Maksa par abām dienām, uzkodām un izdales materiāliem: 8Ls. Iepriekšējo Tellus treniņu dalībniekiem – atlaides (kontaktēties ar Anitu Zaksi, anita@tellus.lv)