Tu esi vadītājs vai darītājs?

Uztver Vadītāja lomas garšu un pārliecinies, ka Tu esi ar līdera talantu, treniņā Līderisms! Saņemies un neļauj Kādam Citam norādīt, ko Tev darīt un ko – nē. Tu esi tas, kas spirdzinoši motivē sev padotos un spēj radoši vadīt darbus gan kā profesijas pārstāvis, gan grupu darbos mācībās.

Treniņš norisināsies 28. un 29. decembrī no 09:00 līdz 18:00 Rīgas Ekonomikas augstskolas (Rīga, Strēlnieku iela 4a) telpās. Par teorētiskām un praktiskām nodarbībām parūpēsies Uģis Strauss, kompānijas Nordic Training International prezidents, spēles Valsts izveidotājs, kas piedāvā treniņus visā pasaulē par vadību, mērķu definēšanu un sevis prezentēšanu.
Liderisms

Treniņā paredzētas simulācijas spēles un saistoša lekcija, kurā ietverti padomi par sevis un citu motivēšanu darbam, kā arī vadības spēju attīstīšanu. U. Strausa vadītais treniņš ir ne tikai Tava iespēja atrast savu, individuālo pieeju darbam un sildošs noslēgums 2009.gadam ar labi padarīta darba pēcgaršu, bet arī iemesls svaigi, produktīvi iesākt jauno, 2010.gadu.

Treniņam var pieteikties līdz 27.12.2009. Maksa par abām dienām, uzkodām un izdales materiāliem: 10Ls. Iepriekšējo Tellus treniņu dalībniekiem – atlaides (kontaktēties ar Anci Dziedātāju, ance.dz@tellus.lv)