Treniņu mazie kurmīši meklē aliņas.

Džinšdin kalendārs, poniji, nacionālās, reģionālās sesijas, intervijas, desmitiem bloga ierakstu, Austrumeiropa, Helsinki, Stokholma, saldējums, treniņu bumbas, journo komandas, neaptverams daudzums atmiņā paliekošu fotogrāfiju… Uz ko gan vedina šīs domas?

Pie istabas durvīm klauvē  jaunā rīta otrā stunda. Būšu precīza: raksta pirmās rindas (un es neesmu dadaiste, kura dos priekšroku līnijām) top 24. septembra 1:43. Ir pavisam vienalga, ka pēc sešām stundām jābūt skolas solā, ķīmijas papildnodarbībā, jo, kā saka Aksels (tas, kuram šodien, pareizāk sakot, vakar, jubilācijas!) un Elza, – darbi vislabāk daroties naktī. Tā tas patiesi ir. Tieši šī sajūta mazliet silda sirdi un kņudina pakrūti, jo vairs aiz kalniem nav saldie studentu dzīves gadi. Bet pagaidām, pagaidām, jā – uz šādiem nakts pārgājieniem esmu gatava tikai Tellus dēļ! :) Jo nerimstas mans prieks, zinot, ka jaunā valde uzņēmusi pamatīgus apgriezienus, ka daži EJP sērkociņi pašlaik izklaidējas uz kruīza kuģa, daži gatavojas starptautiskajai sesijai, citi, savukārt, čuč saldi un cenšas ierāmēt daudzās atomiem līdzīgās šausminoši visapkārt šaudošās ideju daļiņas, kas to vien gaida, lai nedēļas nogalē novadītu vienu no labākajiem redzētajiem teambuilding pasākumiem!

Ance nu ir salasījusies visus Tellus mājaslapā pieejamos rakstus (nu, jā, man dažreiz tā patīk – 2 stundas veltīt citu un saviem memuāriem… un pat vairāk, jo tepat uz rakstāmgalda uz mani no labās puses stūra kāri noraugās Remarks ar savu „Triumfa Arku”). Viņa ir arī pavadījusi lielisku dienu Treniņu grupas draugu sabiedrībā, produktīvi padarbojusies kopā ar Treniņu cilvēkiem, un steidz īsumā ziņot ne tikai valdei un EJP, bet arī Tev, nejauši (tā nu gan ticēsim, ka nejauši, nestāsti :)) garām skrejošajam tārpiņam, par to, kas notiek vienā no Tellus darba grupām!

group hug23.09.2009. Treniņu grupas sēde. Bija gan iepazīšanās spēles, gan enerdžaizeri (Ivar, kurmīši un kolektīvais apskāviens – Nr.1!), gan nopietnākas lietas, ar ko jātiek galā. Valde ziņo par Tellus un Treniņu mērķiem 1 gadam, par biedru semināru un jaunajiem pienākumiem. Treniņi lauza galvas, rosoties pie gada kalendāra (tā aptuveno versiju un vispār dažas jaunas fenomenālas detaļiņas meklējiet www.tellus.lv/trenini, resursā, kas aug un Kaļ plānus!). Aiz kalniem nav Teambuilding. Pelēkās šūniņas sasprindzinās arī izdzirdot vārdus Neformālā vidusskola, International.Youth.Conference, FIT2010, EJP fake-sponsoru treniņš. Tellus ir mazliet izmainījusies struktūra – arī Treniņiem tagad ir info-cilvēks, ko bieži satiksiet kā vērotāju un prezentētāju gandrīz uz katra tumšās ielas stūra, blogeris, protokolists, alumni cilvēks.

Bet tas viss ir tikai Tellus impērijas priekškara tās puses atspoguļojums… Tāpēc, lai nenogurdinātu: teiksim „to be continued”, vēlreiz apsveiksim Akselu un Elīnu dzinšindienā un Anci ar bloga pirmo ierakstu. :) Sulīgi gardos domu graudu pierakstus solāmies publicēt regulāri.