Treniņu darba grupa

Ar lielu prieku un vēl lielāku satraukumu, sakarā ar pozitīvu nākotnes skatījumu, vēlamies paziņot, ka šī gada 17. Janvārī Zviedru ekonomikas augstskolā norisinājās pirmā treniņu darba grupas tikšanās. Tikšanās ilga 6,5 stundas! Tāpēc pilnīgi loģiski rodas jautājums, ko tad mēs visu šo laiku darījām un, kāds tad ir iznākums?

Hronoloģiski izklāstot notikumus sāksim ar sestdienas rītu…

9.00 – Aksels Neilands un Artūrs Lokastovs ieradās veikalā Maxima, lai iegādātos kafijas pauzēm nepieciešamo saturu un inventāru.

10.00 – no 10 gaidītajiem grupas dalībniekiem ieradušies bija 4 (Tellus ir apņēmies labot punktualitātes problēmas). 10.30 – bija ieradušies 6 dalībnieki, kas jau par 1/10 daļu pārsniedza mūsu cerības tāpēc nolēmām savstarpēji iepazīties ar pāris grupas veidošanas uzdevumu palīdzību (kā nekā nākotnē kopīgiem spēkiem kalnus jāgāž un kalnu gāzšana varētu būt daudz vieglāka vienam otru pazīstos).

11.00 – Mūsu darba grupa bija jau izaugusi līdz 7 cilvēku sastāvam tāpēc bija pienācis laiks atsperties un koncentrēties uz treniņu darba grupas veidošanu, vajadzību izzināšanu, sevis saprašanu un mērķu noteikšanu. Ar šiem darbiem mums lieliski palīdzēja Kārlis Apkalns viens no Latviešu TOP treneriem („FranklinCoveyLatvia” sertificēts treneris ). Kārlis, grupas dalībniekiem palīdzēja rast atbildes uz jautājumiem par viņu mērķiem un gaidām kā arī palīdzēja saprastu kā tad treniņu darba grupa varētu izskatīties nākotnē.

13.00 – Aktīvs Brain Stormings par iespējamajiem treniņu/ apmācību virzieniem. (Šis bija viens no pēdējā laikā jautrākajiem BS, kas pozitīvi palīdzēja raisīties lielam daudzumam ideju). BS gala rezultāts bija 2 ideju pilnas flipchart lapas, kuras nodēvējām par „Asiņaino zebru” (idejas tika pierakstītas ar sarkanu un melnu mārkeri :)). No šīm 2 iepriekšminētajām lapām skaidri varēja izsecināt divas galvenās mērķauditorijas uz kurām un ar kurām mēs strādāsim – jaunieši kā indivīdi un jauniešu grupas/organizācijas. 15.30 – Atlika vien visu loģisko ķēdi, pie kuras dienas garumā bijām strādājuši, salikt kopā. Iznākums sekojošais…

Treniņu grupas mērķis ir veicināt jauniešu izaugsmi un attīstību. Mērķauditorijas ar kurām strādāsim un uz kurām liksim uzsvaru organizējot apmācības un treniņus ir jaunieši kā indivīdi un jauniešu grupas/organizācijas. Lai veicinātu izaugsmi un attīstību šo abu mērķa grupu vidū mēs organizēsim apmācības un treniņus (piemēram personības attīstībā, menedžmentā utt.). To visu darīsim, lai Tellus kļūtu par apmācību centru jauniešiem un jauniešu organizācijām.

Droši vien svarīgs punkts, kas obligāti jāpiemin ir tas, kas mūsu organizētajās apmācībās kā trenerus plānojam piesaistīt tikai un vienīgi savu nozaru ekspertus. Šādā viedā ceram garantēt kvalitāti.

16.00 – Neliela pavadītās dienas izvērtēšana pēc, kuras varēja saprast, ka tikšanās ir izdevusies un cilvēki ir gatavi un motivēti strādāt ar treniņu organizēšanu.

Tāda nu lūk bija 17. Janvāra diena 7 jauniešiem, kas sevi nu jau var dēvēt par Tellus treniņu darba grupu.

Paldies visiem, kas piedalījās!