Motivē sevi un sasniedz savus sapņus un mērķus!

Tagad, kad darbi ir vissaspringtākie un skolas beigas min uz papēžiem, Tev ir iespēja iegūt savu panākumu atslēgu – motivāciju, kas ir nepieciešama visam, ko mēs darām. Treniņā “Motivācija” Tu apgūsi prasmi motivēt sevi vai citus, mēs Tev palīdzēsim iegūt motivāciju visam, ko dari! Tu iegūsi mudinājumu, kas virzīs Tevi uz mērķu un sapņu sasniegšanu.

Treniņš norisināsies divās daļās 16. aprīlī un 1. maijā no 10:00 līdz 18:00 Rīgas Ekonomikas augstskolas (Rīga, Strēlnieku iela 4a) telpās. Prasmi motivēt sevi un citus palīdzēs apgūt Aldis Zauls, personāla attīstības uzņēmuma SIA „Outdoor Latvia” speciālists. Šīs treniņš ir veidots tā, lai Tu atrastu ceļu, kā motivēt sevi un citus savu mērķu sasniegšanai.

Pirmā treniņa daļa norisināsies 16. aprīlī un tā ir veltīta PAŠMOTIVĀCIJAI. Visas dienas garumā Tev ir jābūt gatavam uzņemt jaunas zināšanas un nemitīgi strādāt gan individuāli, gan grupā ar sevi un savām vajadzībām. Tu uzzināsi, kas ir motivācija un kā motivēt sevi panākumiem ilgtermiņā, kā stimulēt savu aktivitāti īsos un saspringtos darba cēlienos un kā izbeigt nemitīgo darbu atlikšanu.

Otrā treniņu daļa norisināsies 1. maijā, kad Tu iemācīsies MOTIVĒT CITUS. Tev būs iespēja apgūt jaunas zināšanas par to, kāpēc cilvēki ir tik dažādi un kā motivēt citus. Tu varēsi papildināt savas zināšanas ar praktiskajiem grupu darbiem, kuros varēsi pārliecināties par motivējošiem faktoriem ikdienā. Tu izjutīsi to, kā ir būt motivējošam līderim un kā motivējoši komunicēt.

Treniņam var pieteikties līdz 14.04.2011. Maksa par abām dienām, uzkodām un izdales materiāliem: 10Ls, bet par vienu dienu – 7Ls. Iepriekšējo Tellus treniņu dalībniekiem – atlaide 2 Ls.

Uzmanību! Vietu skaits ierobežots!

Ieva Ozoliņa

Latvijas Jauniešu organizācijas Tellus

Sabiedrisko attiecību koordinatore

ieva.ozolina@tellus.lv