Atskats uz 28., 29. novembri…

28. un 29. novembrī treniņa Laika Vadība ietvaros visi draudzīgi satikāmies un ķērāmies vērsim vai, pareizāk sakot, laikam pie ragiem. Ar lieliskiem padomiem un veiksmīgi izplānotām prezentācijām un grupu aktivitātēm guvām vērtīgas iemaņas plānošanā, mērķu un prioritāšu uzstādīšanā un, pats galvenais, pārvarējām paši savu aizbildniecisko attieksmi pret darbu mūžīgo atlikšanu. Šajā citādi drēgnajā un tumsas nomāktajā nedēļas nogalē veiksmīgi apvienojām praktisku iemaņu gūšanu ar jautrību zem draudzīgā un allaž patīkamā Tellus jumta.

Treneris, atraktīvais un interesantais Aldis no Outdoor Latvia, sniedza mums padomus par to, kā aukstasinīgi iznīcināt nogurdinošos laika kavēkļus un sev izcīnīt astoto nedēļas dienu (vai nedaudz pieticīgākajiem – divdesmit piekto diennakts stundu), kā arī apgāza valdošo aksiomu Laiks = Nauda, pārtaisot to par Laiks > Nauda. Ja laiks tik tiešām ir svarīgāks par naudu, tad, pavadījuši tik lielisku nedēļas nogali kopā, mums jāatzīst, ka esam kļuvuši daudz bagātāki! Bildes meklē galerijā.

 

 

 

 

 

 

Rakstu sagatavoja Imants Latkovskis

“Tellus” sirdsiltais PALDIES: Rīgas Ekonomikas Augstkolai, personāla attīstības uzņēmumam OutdoorLatvia, Baltijas papīrs, Pērnes čipsi, Delfi