Treniņi meklē jaunus biedrus!

Hei, hei, hei!
Saulaini vasaras pēdējo dienu sveicieni visiem Tellusiešiem, mūsu atbalstītājiem un tiem, kas lasa mājaslapu http://www.tellus.lv!

Pēc garām, varbūt ne tik saulainām, kā gribētos, bet ļoti vērtīgām vasaras brīvdienām, atpūtušies un smaidīgi – Tellus treniņu darba grupas biedri, gluži tāpat kā viss Tellus, atkal ir gatavi ķerties pie darba.

Protams, kādam noteikti radīsies jautājums – kur tad mēs visu šo laiku bijām? Mēs atpūtāmies. Bet ne jau tāpēc, ka bija slinkums uznācis. Atpūtāmies, izvēdinājām galvas un sasmēlāmies daudz, daudz pozitīvu iespaidu, emociju, vasaras, saules, smaida un enerģijas, lai jaunajā mācību gadā (un Tellusā – jaunajā radošā darba gadā) ar jaunu sparu un enerģiju atkal ķertos klāt pie iesāktā. Tāpēc šoreiz pāris vārdos par to, ko tad Tellus Treniņu darba grupa tūlīt pēc vasaras ir iecerējusi darīt un pie kā jau uzsākusi darbu.

Vēl atlikušajos četros 2009. gada mēnešos Treniņu grupa ir iecerējusi īstenot gan fake–sponsoru treniņu EJP darba grupai, gan treniņu par pozitīvās domāšanas spēku, līderismu, motivāciju, kā arī iesēt pirmās ozola sēklas idejai par neformālās vidusskolas izveidi Latvijā un, kas zina, varbūt pat arī par visiem tik labi zināmo FIT treniņu 2010. gadā. Protams, vienmēr esam gatavi uzklausīt arī ikviena interesenta idejas un vēlmes un tās realizēt, tāpēc – ja kas, tikai dodiet ziņu!

Tomēr,mums ir sakrājusies arī kāda neliela sāpīte – proti, ideju ir daudz un tās visas gribas realizēt, tomēr mūsu pašu ir maz. Tieši tāpēc jauno darba gadu uzsāksim ar jauno biedru piesaisti Tellus Treniņu darba grupai. Mēs ticam, ka aktīvu un darboties gribošu jauniešu Latvijā ir ļoti, ļoti daudz un ceram, ka mēs pratīsim viņus uzrunāt un piesaistīt, ceram, ka spēsim viņus ieinteresēt iesaistīties mūsu darbā un darīt to no sirds, jo tikai visi kopā mēs varēsim kalnus gāzt, vai ne?

Tāpēc, ja Tu, kas lasi šo blogu, esi ieinteresēts, vai arī pazīstu kādu, kuru varētu interesēt neformālās izglītības attīstība Latvijā un īpaši – treniņu organizēšana Latvijā, neturi sveci zem pūra – bet raksti biedru koordinatoram Krišjānim krisjanis@tellus.lv (vai arī sazinies ar mums tiešsaitē trenini@tellus.lv) un mēs ar prieku Tevi vai Tavus draugus gaidīsim mūsu pulkā!

Lai mums visiem jauks, radošs un labiem darbiem pilns tuvojošais darba gads!

from Edīte Šņepste.