Tikšanās ar NTI valdes priekšsēdētāju Uģi Strausu

Šodien, 30. jūnijā, plkst. 15:00, pateicoties Mārtiņam Kālim, biju norunājusi tikšanos ar Nordic Training International valdes priekšsēdētāju Uģi Strausu. Pirms tam biju konsultējusies ar Tellus valdi un jau minēto M. Kāli par mentoru un mentoringa nepieciešamību, jo Treniņu darba grupa un tās darbība jau bija iestrēgusi stagnācijā. Tikšanās izrādījās ļoti noderīga un, ticiet vai ne, – motivējoša.

Iesākumā pastāstīju par Tellus struktūru, par treniņiem, kas līdz šim ir bijuši, par pašreizējo haosu, kas valda manā darbībā un manās vēlmēs, un treniņu plānojumā. Pēc tam Uģis Strauss, veltot tam ne vairāk kā 10 minūtes, man uzdeva jautājumus, piemēram, kādēļ esmu iesaistījusies Tellus, ko tas man dod, kādēļ tādai smukai, jaunai, gudrai meitenei vajag ar kaut ko tādu nodarboties… Šis jautājums mani tā samulsināja, ka likās, ka pat nosarku! Īsti nevarēju precīzas atbildes ne uz vienu jautājumu dot. Atbildes bija līdzīgas jeb citiem vārdiem sakot – malu vienu un to pašu. Uģa uzdotie jautājumi vēl joprojām liek visu vēlreiz un vēlreiz pārdomāt. Secināju, ka pārrunāt šos jautājumus ar pazīstamiem cilvēkiem ir viena lieta, bet ar nepazīstamiem – pavisam cita, jo tev ir jādod ieskats par sevi un savu vietu (domāts – Tellus), un par to, ko tu tieši dari. Jau tobrīd sāku noprast, kāds ir šo jautājumu mērķis un kā tas varētu man palīdzēt. Pēc tam tika uzskicēta neliela shēma un dotas turpmākās norādes, kā man vajadzētu rīkoties un uz kādiem jautājumiem man ir nepieciešams atbildēt, lai iesāktu glābt sevi un savu darbību Tellus saistībā ar Treniņiem. Noslēgumā Uģis man iedeva disku ar nosaukumu „Rezultātu Rāmis”, ko tūlīt pat mājās arī noskatījos un visus uzdevumu izpildīju, ja vēlaties zināt, par ko tas bija, varam sarunāt kādu dienu satikties un par to parunāt J.

Visu rezumējot, esmu ļoti gandarīta par šo dienu un paveikto, jo jūtos motivēta atkal darīt, ne tikai sēdēt un domāt, kas, protams, arī ir labi. Sāku mācīties arī, kā risināt problēmas, ko noteikti izmantošu risinot sasāpējušus Treniņu jautājumus. Esmu ļoti pateicīga gan Mārtiņam par iespēju iegūt mentoru, gan Uģim un NTI par atbalstu un veltīto laiku.