Sauciens pēc TeNS komiteju vadītājiem un žurnālistiem

Ir sākusies pieteikšanās uz desmitās, jubilejas, Latvijas Nacionālās konferences oficiāļu komandu. Organizatoru komanda jau ir tikusi nokomplektēta, bet kopš 2.februāra atklāta pieteikšanās uz komiteju vadītāju un žurnālistu pozīcijām.

Galvenie organizatori meklē trīs komiteju vadītājus un četrus žurnālistus no Latvijas. Sesiju, kuras līmenis pacels latiņu vēl nebijušos augstumos prezidēs Maria Manolescu no Rumānijas, savukārt par viceprezidentiem ir tikuši izvēlēti Dimitris Zacharias no Grieķijas un mūsu pašu Katrīna Šuvajeva. Savukārt sesijas avīzei par redaktoriem izraudzīti Ezgi Ince no Turcijas un Boaz Manger no Nīderlandes, kuriem jau ir pieredze ar darbošanos Latvijā, ņemot dalību, attiecīgi LNC 2010. un 2011. gados.

Ja ar šo Tev nav pieticis, lai pārliecinātu par to, ka sesija būs vairāk kā izdevusies, vari doties uz RRS’12 avīzes e-versiju šeit un 16. lapaspusē izlasīt galvenā organizatora Uģa Balmaka 10 iemeslsu, kādēļ ir vērts pacīnīties par vietu TeNS.

Lai pieteiktos par komitejas vadītāju EJP 10. Latvijas Nacionālajā sesijā “TeNS”, aizpildiet pieteikuma formu šeit līdz 29. februāra 23.59!

Lai pieteiktos par žurnālistu EJP 10. Latvijas Nacionālajā sesijā “TeNS”, aizpildiet pieteikuma formu šeit līdz 29. februāra 23.59!

Komitejas vadītāju pieteikumus izvērtēs sesijas prezidente, viens no galvenajiem organizatoriem un Tellus valdes pārstāvis. Žurnālistu pieteikumus izvērtēs abi editori, viens no galvenajiem organizatoriem un Tellus valdes pārstāvis.

Šīs formas ir paradzēta tikai pieteikumiem no Latvijas. Neskaidrību gadījumā nekautrējieties rakstīt uz ugis@tellus.lv vai tensorganisers@tellus.lv !