TeNS aicina organizatorus!

Dārgais cilvēk,

iespējams jau esi dzirdējis, ka nākamās vasaras svarīgākais notikums, Tellus nometnē, ir ieguvis nosaukumu TeNS of EYP Latvia, kura oficiālie datumi ir 4.-9.jūlijs un par norises vietu ir nozīmēta Rīga. Par sesijas galvenajiem organizatoriem ir izvēlēti Uģis Balmaks un Andris Šuvajevs, kuri kaļ lielus plānus 10.jubilejas sesijai EJP Latvijas vēsturē.

Tev ir iespēja kļūt par svarīgu šis sesijas sastāvdaļu un mēs tevi aicinām pieteikties par organizatoru! Sesijas moto un dzinējspēks ir ‘Pastāvēs, kas pārmainīsies’ un arī organizatoru komanda šajā sesijā iegūs jaunu veidolu ar jaunu struktūru. Mēs plānojam piesaistīt 18
organizatorus no kuriem 16 būs latvieši un 2 būs ārzemnieki. Kopumā organizatoru komanda tiks sadalīta 3-4 komandās, katra ar atšķīrīgam atbildības sfērām un katrai komandai tiks nozīmēts līderis, kurš par notikumu attīstību ziņos galvenajiem sesijas organizatoriem.

Šī ir lieliska iespēja ne tikai piedalīties sesijā, kas visticamāk izmainīs šobrīdējo EJP sesiju struktūru un ienesīs jaunas tendences, bet arī strādāt komandā, kuras vadītāji ir pieredzējuši, radoši, inovatīvi, traki un ar izteiktu humora izjūtu, kas atspoguļusies ikvienā sesijas aspektā. Organizatoru darbs tiek saistīts ar pragmatisku pieeju un smagu darbu, kas reti kad tiek pamanīts, tomēr šoreiz smagais darbs tiks apbalvots ar patīkamu satraukumu ikreiz, kad cilvēki piemin mūsu sesiju. Mēs vēlamies spert soli izcilības virzienā un, ja tu jūti līdzīgu sentimentu, tad nedomā divreiz un piesakies!

Lai tava kandidatūra tiktu izvērtēta, tev ir jānosūta aizpildīta pieteikuma forma (to iespējams atrast šeit ) līdz
14.janvāra 23:59 EET uz applications@tellus.lv un mēs tev sniegsim atbildi līdz 27.janvārim. Mēs silti iesakām aizpildīt pieteikumu rūpīgi un tiešām ieguldīt savas domas atbildot uz jautājumiem, jo ikviena pieteikuma forma ir mazs mākslas darbs un tici mums – ir iespējams redzēt, kurš ir ieguldījis darbu aizpildot pieteikumu un kurš to ir sācis darīt pusstundu pirms termiņa.

Mēs no sirds gaidam Tavu pieteikumu un ceram, ka tu kļūsi par TeNS of EYP Latvia organizatoru!

Andris un Uģis