Tellus vēlas Tevi savā organizācijā

Vai esi zinošs un azartisks jaunietis, kas gatavs pilnveidot savas zināšanas un prasmes strādājot nevalstiskajā organizācijā? Vai vēlies būt daļa no traka, traki draudzīga un traki atvērta kolektīva? Ja jā, tad pavisam noteikti Tev ir pienācis laiks pieņemt, kādu no Latvijas Jauniešu organizācijas „Tellus” piedāvātajām brīvprātīgo vakancēm.

Cilvēku, kas ir kā COLDREX datorvīrusiem – IT speciālistu. Galvenie pienākums būs attīstīt IT risinājumus, pielāgot tos organizācijas darbam un nodrošināt Tellus biedru kompetenci to lietošanā.
Cilvēku komunikabilitātes kroni – PR guru. Galvenie PR guru uzdevumi būs organizācijas tēla veidošana un Tellus rīkoto pasākumu popularizēšana.

Cilvēku, kas ir vislabākajos draugos ar ADMINISTRĀCIJU – administratoru. Vienreizēja iespēja ātri iepazīties ar NVO un uzņēmumu darbības “aizkulisēm” – darbu ar VID, Uzņēmumu reģistru un citām valsts institūcijām, kā arī organizācijas iekšējo lietvedību, projektu un to atskaišu sagatavošanu.

Cilvēku, kas labi koordinējas un koordinē citus – Biedru koordinatoru. Galvenie uzdevumi būs jauno biedru kvalitatīva iesaistīšana, kopīgu Tellus biedru un brīvprātīgo pasākumu organizēšana un biedru interešu un mērķu noskaidrošana.

Ja tu zini, ka gribi, jūti, ka vari un esi drošs, ka brīvprātības principu un cēla mērķa vadīts aktīvi darbosies Tellus, tad līdz 5. decembrim sūti savu motivācijas vēstuli uz e –pastu: info@tellus.lv un tiekamies, lai darbotos.

Kopā mēs varam vairāk!

Uz drīzu tikšanos,

Tavs Tellus.