Tellus uzsāk neformālās izglītības treniņu ciklu

Līdz 11.03. var pieteikties uz Tellus rīkoto divu dienu treniņu Kā prezentēt sevi darba intervijā?, kas notiks 14-15. martā Rīgas Ekonomikas augstskolā (Rīga, Strēlnieku iela 4a, 411. auditorija). To vadīs pieredzējuši lektori – personāla vadības konsultāciju uzņēmuma Eiro Personāls vecākā konsultante Arta Biruma un personāla atlases projektu vadītāja Ilze Žilde.

Treniņa pirmajā dienā jauniešiem tiks stāstīts par tādām tēmām kā personāla atlases process, sagatavošanās pirms intervijas (apģērbs, atbilžu pārdomāšana u. tml.), kā arī uzvedība un tiesības intervijas laikā. Otrās dienas plānā iekļauta tāda veida problēmu risinājumi kā profesionālās izaugsmes plānošana, savu stipro un vājo pušu apzināšanās un motivācija darbam. Treniņu mērķis ir palīdzēt jaunajam darba meklētājam parādīt sevi no labākās puses, lai iegūtu vēlamo amatu spēcīgas konkurences apstākļos. Semināra dalības maksa ir 10Ls, kuros iekļauti gan izdales materiāli, gan pusdienas un kafijas pauzes.

“Iegūt papildus izglītību, ko nepiedāvā skola, pie profesionāliem konsultantiem, manuprāt, ir noderīga iespēja tiem, kas interesējas par apkārt notiekošo un kam rūp sava nākotne. Šādu aktīvu jauniešu kļūst arvien vairāk, tādēļ mēs vēlamies palīdzēt,” saka Lauma Kadiķe (19), viena no projekta koordinatorēm.

Pasākuma atbalstītājs ir vadošais personāla vadības konsultāciju uzņēmums Latvijā Eiro Personāls, kura darbība ir vērsta uz klientu personāla efektivitātes uzlabošanu un attīstību. Telpas un tehnisko aprīkojumu sponsorē Rīgas Ekonomikas augstskola, kā arī portāls delfi.lv.

Sīkāka informācija un pieteikšanās sadaļā treniņi.