Tellus: Under Construction

Ivars, tas, kurš Džedajs, šodien deklarēja: „Tramvaja šoferis teica, ka šis nav pirmais sniegs, bet gan piektais!” Lai nu kurais sniegs tas būtu, te nu tas ir – ar pabālu, pa-pelēki mitru nokrāsu pār nodeldēto bruģi. Un gluži kā pasakas par Šņiguručku, Tellus gnomi rosās pa biroju – lai to atstātu vien ar siltām pēdām un kinderolu mantiņām par to (gandrīz) gadu, kad mēs tur mājojām.

Tellus: Under Construction
Tellus ir noaudzis ar biezu veco mantu un nelāgo ieradumu kārtu, bet es šovakar esmu iekāpusi pozitīvajā, es teikšu vien labo. Snieg-silts Paldies Ievai Frei, Ivaram, Ancei un Safrikam ar Mega-Bīstamo BaltoBusu. Valde arī gandrīz pilnīgā iesaiņojumā – Mr President & Mrs Vice President (Yours Truly), Elīna & Zane, tā kā Paldies arī mums. Paldies par Mobile-Disco jeb Skumīgo Urlu ballīti ar telefonu birojā, Paldies par rūpīgo saiņošanos un optimizēšanos, Paldies par Sapurināšanu. Jauns gads, Jaunas Domas, Jauns Sākums? Un jaunas mugursāpēs.

Tellus Birojs nu pagaidām iekārtots Mr President liekajā istabā. Congrats, nu Tev ir savdabīgs kabinets, kur smēķēt cigāru un kavēties atmiņās! Tellus satikšanās uz šo starp-periodu norisināsies mājīgajā Monte Kristo kafejnīcā, kur mīlīgas, smaidīgas saimnieces un visu coffee-freaku vēlmju apmierinošu kafiju.
Bet esam optimistiski, Treniņi dod pa bundžām, drīz mums būs naudiņa jaunam, lielākam birojam, Tellus Ziemīši jeb Tellus Kopābūšana Winter Edition top, ielūgumus sasūtīsim Tev! Vēl jau EJP ballīte, šķiet, Tallinā. Vēl gada izslēgumā treniņš par līderismu.

Jāpievelk astes, lai 2010. iesākas ar tīru sirdsapziņu.
Elza Ieputināta