Panākumu skolas un kustības veiksmes formula vasarai!

Tellus Treniņu darba grupa nav pazudusi! Mūsu rindas mazliet sarūk, bet tādēļ nemazinās darba kvalitāte. Ir ko teikt par vasaras plāniem. Interesē sadarbība ar Biznesa augstskolu Turība, Treniņu ceļojums uz Lietuvu pie „School of Success” un vasaras treniņš? Lūko lādei dziļāk!

Ar prieku varam publiski paziņot, ka apgriezienus uzņem rudens jaunpienācēji – paldies Amandai, Kristai un Anitai par Prezentācijas prasmjutreniņu ar Pauli Ligeri. Paldies pastāvīgajiem atbalstītājiem „Mario” par garšīgo cepumu kalniem un SEB par kancelejas precēm, kas pietiks arī nākošajam pasākumam.

 

 

Ir pagājis gads, kopš uzzinājām par lietuviešu jauniešu organizāciju „Panākumu skola” jeb „School of Success” (http://sekmesmokykla.lt). Jau sen parakstīta vienošanās par Tellus kā Latvijas pārstāvniecību projektā. Pieteikuma finansējums daudzkārt atteikts un projekts koriģēts, bet beidzot izcīnīts. 2010. gada 18.-24. jūlijā Viļņā 6 vidusskolas vecuma puiši un meitenes ar koordinatori Laumu Kadiķi tiksies ar jauniešiem no Lietuvas, Igaunijas, Polijas un citām Eiropas valstīm, lai projekta Inspire.Know.Create ietvaros tiktos ar līderības, komandas veidošanas un prezentācijas prasmju treneriem. Gaidāmas gan izklaides (vietējās kultūras vakari, nacionālās dejas stundas, „dzīvā mūzika” populārākajā Viļņas jauniešu klubā), gan sevis attīstība profesionālajā gultnē. Vēlam veiksmi Laumai, Kristai un viņas skolas biedriem un gaidām daudz atvestu pozitīvu emociju, iemūžinātu ne tikai Tellus pieredzes koferī, bet arī vasarīgās bildēs! http://www.sekmesmokykla.lt/en/conferences

Jūnijā nostiprinājām draudzības siksniņas ar BA Turība studentu pašpārvaldi. Lauma sulīgā tandēmā ar Safriku novadīja jaunajiem BAT aktīvistiem komandas veidošanas pasākumu (vēl joprojām klīst runas par monētas spēli). Jauns pakāpiens Treniņu specifikācijā. Ceram atkārtot. Pēc pāris dienām tikāmies ar Anci Krūmiņu un Arni Jēkabsonu Tellus caffe ietvaros – runājām galvenokārt par Turības iespējamo ieguldījumu mūsu organizācijas iekšējā attīstībā. Kas un kā – sīkāk jūlija beigās @tellus kastītēs. Ceru redzēt garšīgajā pasākumā (kur nākotnes vīzijas ierāmēšanu apvienosim ar atpūtu) pēc iespējas vairāk biedru!

14. un 15. augustā aicināsim Tevi uz Kustības/Moderno deju treniņu sadarbībā ar deju studiju „Leona”! Sīkāka informācija un iespēja pieteikties – pēc pāris nedēļām. Pagaidām varu pačukstēt – programma ir piesātināta (aktiermākslas, kustības, stiepšanās, peldēšanas, volejbola treniņi, foto stūrītis). Atliek cerēt, ka saule mums spīdēs un svaigā gaisā varēs norisināties abas apmācības dienas.