Tellus Treniņi mētā bumbas

Raksta autors: Edīte Šnepste

Ahoi!
Ja nu kāds vēl nav pamanījis vai padzirdējis, vai izlasījis (vai, vairāk nezinu variantus!), tad man ir tas gods visiem pavēstīt (vai atgādināt), ka arī Tellus treniņu darba grupa nav slinkojusi un nu pat kā aizvadījusi savu pirmo treniņu, par ko jau pirms kāda laika varējāt visi lasīt!
Bet šoreiz stāsts nebūs par treniņu!


Mēs, jaunieši ar veselīgu pašapziņu, pēc labi padarīta darba vienojāmies, ka vajadzētu kopīgi arī atpūsties un nosvinēt visu šo štelli.
Tā mēs kādā jaukā otrdienas vakarā arī visi kopīgi devāmies uz Zelta boulingu, kur uz 2 stundām sadalījāmies divām pretējās nometnēs (nesatraucamies, Tellus meitenes puišus sadalīja godīgi!), atcerējāmies vai arī iemācījāmies atkal boulinga spēles pamatus un galvenais – kārtīgi atpūtāmies un izsmējāmies. (Nu jāatzīst, tik labi un jautri sen nebiju laiku pavadījusi!)
Tiesa gan  – bijām naivi cerējuši boulinga sēdi apvienot ar neformālu treniņa izvērtēšanu, kas spēles karstumā, protams, nesanāca, bet – uztraukumam nav pamata – to mēs izdarījām pēc spēles! :)
Tā nu sasmēlušies enerģiju un optimismu devāmies mājās, lai jau nākošo rītu sāktu ar idejām par nākošo treniņu (nevar taču mūžīgi gulēt uz lauriem – piedodiet, mana darba grupa!).
Ieteikums tiem, kas nebija – ņemiet piemēru no mums un baudiet pavasari, vienalga, kur, parkā, boulinga zālē, uz deju grīdas – bet baudiet to, nu tač vienreiz gadā tikai! :)