Tellus impērija

Sveiks, mans pūkainais draugs (un es neuzrunāju iespējamo peli manā virtuvē, bet gan Tevi. Jo „pūkains” un sirdsmīļš esi man Tu, Tellus Cilvēk!) Valdes sēde vakarvakarā (16.09.2009) ir greit suksess, un tādēļ vēlos padalīties jaunumos!

paintlacisPirrmkārrt, sulīgi ēdams paldies Tellus Treniņiem un EJP Latvija par Gada Plāniem – mēs bijām ļoti priecīgi par spēju ātri mobilizēties un nonākt pie rezultāta! Job well done, saulainie! Gada Plāns ar mini valdes komentāriem ir pieejams admin.tellus.lv – lūdzu, papētiet tos! Gaidām maigo atbildes triecienu pēc katras darba grupas nākamās sēdes.

Otrrkārrt, nākamnedēļ nonāksim pie kopīga rezultāta par Kopējiem Mērķiem valdes sēdē nākam pirmdien. Visi diži bija pastrādājuši, tāds papīrkalns, ka gulēt uz tā varētu. Top Jubilāciju grafiks, domājam par neformālajiem pasākumiem Jums, galvenajām līnijām Tellus kopumā, civcivtellus jauniem izmantojuma veidiem un daaaaaudz daudz citām tēmām. Es šodien sēdēju Komunikāciju kautkādātur lekcijā un sarunājos ar sevi un gada plānu, I had a nice day, domas zibinās gluži kā Tev.

Tāds īsais blogs sanāca, jo RedBull piešķirtā enerģija plok, bet ceru, ka pozitīvo kopainu uztvēri. Zobratiņi Sistēmā darbojas.

Elza ar cepumu