Tellus ielās jeb maratons pievarēts!

Hei, hei!
Saulaini, priecīgi un vārda vistiešākajā nozīmē pavasarīgi sveicieni visiem, kas lasa mūsu mājaslapu!  Ceru, ka ne tikai gūstat informāciju par jums aktuālām tēmām, bet arī smeļaties iedvesmu lieliem darbiem!

Tieši tāpēc šoreiz nedaudz pāris vārdos par to, ko tad 7 burvīgas Tellus meitenes – Zane, Ieva T., Gunta, Līva K., Ginta Š., Ilze B. un es – sadarījām nupat kā pagājušajā nedēļas nogalē!
Un tātad – veselu mēnesi cītīgi gatavojušās, spodrinājušas kedas un šūdinājušas Tellus īpašos krekliņus (īpašs paldies uzņēmumam „DigaNice”) – svētdienas, 17. maija rītā visas kopā pulcējāmies 11. novembra krastmalā, lai ieņemtu starta pozīciju Nordea Rīgas maratonā, 5 km distancē.

Lai gan, jāatzīstas, sākumā mani garais maršruts nedaudz biedēja – kā nekā, jāskrien pāri Vanšu tiltam, tad atpakaļ un līdz Arēnai Rīga! Bet, kā saka – Kopā jautrāk! Un skrējiens tiešām aizskrējās tik nemanīti, ka jau pāris minūtes pēc 10 bijām finišā!
Vislielāko stimulu gan mums deva tieši mūsu fani, ko sastapām pusceļā – paldies, Elza un Mārtiņ, kā arī Tellus lielais baneris, ar ko skrējām! (Nu, saprotiet paši – uzreiz lielāka atbildība!)

Lai arī skrējiens ātri beidzās, tomēr kopā būšana gan nē, un savus panākumus un gandarījuma sajūtu par paveikto turpinājām baudīt kafejnīcā – lasītavā „Pastnieks zvana divreiz”! (Starp citu, iesaku visiem – ļoti garšīgi, īpaši Zemnieku brokastis!)

Un, viennozīmīgi, mums visām bija skaidrs – nākošgad palielinām distanci, piepulcinām vēl skriet gribētājus un ar Tellus zīmi skrienam arī Nordea Rīgas maratonā 2010. gada 23. maijā!
Uz tikšanos!

Edīte

P.S. Elza ir ielikusi pāris bildes galerijā ;)