Skolas zvani jau skandina, ko?

Vēl joprojām jūtam LNC’09 nostalģiskās atbalsis, negribam atteikties no vasaras pēdējiem mirkļiem, kas mums piedāvā iespēju gan pavāļāties Jūrmalas smilšainajās pludmalēs, gan nebēdnīgi bērnišķīgi pievārēt Rīgas ielas ar padomju laika velosipēdu, kam riteņi saliekušies 10 grādu leņķī (kāda starpība, ja blakus ir pareizā kompānija!), krāsojam nagus spilgti sulīgās krāsās, rudens tumšo toņu apģērbu vēl aizvien aizvietojam ar vieglām plandošām kleitiņām un salmu cepurēm…

Jā, to visu un vēl vairāk mēs darām! Un ne tikai tāpēc, ka vasara ir skaista, bet arī tāpēc, ka, lai kā negribētos to atzīt un būtu jāturas, ir skumji atteikties no aizejošām atmiņām, no cilvēkiem, kas septembrī uzsāks jaunus ceļus un iekaros jaunas virsotnes… no TELLUS CILVĒKIEM!

Vasara pārsteidz un silda ne vien tā iemesla dēļ, ka ir sagaidīts kārotais atpūtas no mācībām mirklis, daudzu dzīvēs iestājies izšķirošais brīdis – vidusskolas absolvēšana un iestāšanās augstskolā (šeit Tellus šovasar bijis sevišķi kupls ar iespaidiem un priekiem). Apbrīnojamu smaidu izraisoša ir arī apziņa, ka Tellus birojs pilns ar gaCartoon rally 2008rdumiem (jā, jā, ja kādam uznāk nerimdināma vēlme pēc cepumiņiem vai čipsiem, ciemojieties; tikai ar norunu, ka palīdzēsiet veikt biroja spodrināšanas darbiņus :-)), ka plānu jaunajai sezonai nav maz un ka cilvēki, kuri dažu mēnešu laikā jau kļuvuši tev par sava veida ģimeni, ceļo, mācās, bauda vispasaules āres un ik pārdienas steidz par saviem fantastiskajiem noskaņojumiem ziņot mums savos facebook profilos.

Bet stāsts principā nebija par to, cik labi, cik draudzīgi un saulaini ir pie mums (to visi zina pat bez atgādināšanas :-)). Jā, ir, protams, pāris skumjas vēstis, kā, piemēram, tas, ka augusta beigās atvadāmies no iemīļotās valdes un sūtam Mārtiņu, Anci, Katrīnu uz citiem Eiropas „medību laukiem”, kur viņi parādīs who’s the best. Arī tas, ka mums nav izdevies pasargāt Barona ielas Tellus caffe no krīzes izdarītā spiediena un tas nu pārcēlies uz Majoriem (bet kāpēc gan neieviest citu tradīciju un reizi nedēļā neciemoties Jūrmalā arī rudenī, ziemā un pavasarī?). Tomēr tas neļaus mums nīkt un atteikties no visiem augusta jaukumiem, ko piedāvājam gan viens otram, gan Rīga mums. Tad taču tie nebūtu mēs, nesagaidīsiet!

21., 22., 23. augusts tiks skaļi iedimdināts, jo šais dienās svinēsim Rīgas svētkus! Galvaspilsēta ir pacentusies godam un piedāvā mums tūkstošiem izklaides variantu, sākot no svētku lielās ēdamielas, kam reti kurais saņems dūšu paiet garām :-), beidzot ar koncertiem un izstādēm, jauniešu paraugdemonstrējumiem un interaktīviem pasākumiem. Izdomā un atsaucībā neatpaliks arī Tellus oficiāli deleģētā meiteņu komanda, kura šīs sestdienas rīta pusē, 22. augustā, piedalīsies Cartoon rallijā un, ļoti cerams, Kr.Valdemāra ielā atgriezīsies ne tikai ar enerģijas lādiņu, bet arī ar diplomu un saldām balvām. Kā izskatīsies Tellus gokarts, līdz galam nestāstīsim un nerādīsim, atklāsim tikai priekškaru – tas būs magnētu, sievišķīgu sīkumu un mūžam aktuālo krāsu ieskauts brīnums. Jo mēs taču paši esam neatvairāmi kā magnēti!
Gribi būt klāt un atbalstīt, gaidīsim tevi 11. novembra krastmalā ap plkst. 14, 15, precīzāka informācija e-pastos. Tellus spuldzītes GoKarta brauciens – 15.50. Paķer līdzi groziņus, piknika pledu, labi daudz decibelu spalgas balss, košu tērpu un smaidu! Tu mums esi vajadzīgs!

from Ance Dziedātāja.