Tava balss caur sms?

Hei, jaunieti!

Beidzot arī Tev ir iespēja ērtā un modernā veidā izteikt savu viedokli un piedalīties sabiedrībā notiekošo politisko procesu veidošanā. Turklāt, to var darīt pavisam vienkārši – sēžot skolas solā, sabiedriskajā transportā, darba pārtraukumā vai atpūšoties kopā ar draugiem un spaidot mobilā telefona podziņas.

logo_mp

Šā gada maijā klajā nācis unikāls sabiedrības līdzdalības instruments un jauns 21. gadsimta medijs – Mobilā Politika. Tā ir mobilā telefona programma un komunikācijas rīks politikas veidotājiem ar plašu sabiedrību.

Programmas izveides galvenais mērķis ir tūkstošiem Latvijas iedzīvotāju, tai skaitā arī Tevi, iesaistīt politiskajos procesos, kā arī panākt regulāru dialogu starp sabiedrību un politiskajiem spēkiem par valstī būtiskiem jautājumiem. Viss, kas Tev ir jādara, jāielādē spēlīte savā mobilajā telefonā un jānobalso.

Mobilās Politikas ideja ir panākt, lai politikas veidotāji strādā roku rokā ar sabiedrību un ne tikai ņem vērā tās viedokli, bet arī iesaista lēmumu pieņemšanas procesā.

liene-lapsa_students_jpgJa gribi vasarā atpūsties Rīgas parku zālienā, jaunus veloceliņus savā dzīvesvietā, vai vēlies, lai Rīgas Domē būtu mazāk deputātu, nepaliec malā un dodies uz lielākajām tirdzniecības vietām – Origo, Alfa vai Narvesen veikali – un uzmeklē programmai speciāli paredzētas Bluetooth iekārtas, vai atver mājas lapu www.mobilapolitika.lv un ielādē programmu savā telefonā pilnīgi BEZ MAKSAS. Tāpat programmu var lejuplādēt, nosūtot BEZMAKSAS sms ar vārdu POLITIKA uz Nr.157.

Iesaisties! Varbūt tieši Tava balss izšķirs Tev svarīgu un interesējošāko jautājumu.