30. aprīlī “Tellus” talko!

Čau čau, visi tellusieši!

Ir pienācis laiks, kas jāsakopj Latvija, un , tā kā mēs visi sen neesam tikušies, tad radās lieliska doma pasākumam! Viss ir pavisam vienkārši –  Tev sestdien, 30. aprīlī, kopā ar „Tellus” jābrauc sakopt daba! Un vieta ir vienkārši fantastiska – Juglas ezera piekraste – karti skati raksta turpinājumā :)

Plānotā dienas programma-

8.40-8.55 Pulcēšanās ārpusē pie Origo pulksteņa;

9.09 Autobuss no Merķeļa ielas uz pieturu Jugla-3 ( jākāpj ārā galapunktā JUGLA 3, tad jādodās pa Murjāņu ielu līdz galam, kur arī būs vieta, kur saņemt cimdus un maisus);

9.00-15.00 Talkojam (Talkosim kopā ar mūsu atbalstītājiem COCA COLA. Viss , kas tev nepieciešams- labs garastāvoklis. Ar cimdiem un maisiem mūs apgādās.);

15.00-20.00 Brīvais laiks ( aizbrauc mājās nomazgāties, sakopties pirms lielā vakara);

20.00 -….  Tellus Cafe bārā „I love you” (Tellus Cafe ap „Tellus” pagātni, jebšu, jautru un smieklīgu atgadījumu stāstīšana – vienalga vai tas bijis kāds jautrs treneris Treniņos, vai smieklīgs delegāts kādā sesijā, bet varbūt kāds kādreiz aizmidzis kopsapulcē? Ja vēlies to dzirdēt, Tellus Cafe ir vieta, kur Tev ir jābūt sestdienas vakarā).

Sīkāku informāciju par gaidāmo Tellus talkošanu un vakara pasākumu Kate Tev ir nosūtījusi e-pastu, tādēļ noteikti to izlasi!

Sakopsim Latviju kopā!

Ja Tev ir kādi jautājumi, tad droši zvani vai raksti e-pastu Katei Dreiblathenai, Tellus biedru koordinatorei, +37128664619 vai kate.dreiblathena@tellus.lv.

Sagatavoja: Ieva Ozoliņa