Sunshine reggae jeb Tellus Zvēri jūt vasaru

Sveiks, Biedraini!
Kārtējais „apdiets” par jaunumiem mūsu Tellus! Zinu, zinu, sen neesmu ar Tevi runājusi, taču, cik noprotu, ikkatram no mums noslēguma darbi spiež uz papēžiem! Valži sirsnīgi novēl sev un Tev veiksmi un saturību! Bet – nu īsi par Lietām!

Pirmkārt, visi esam pamanījuši ceriņsmaržu pilsētas ielās, un, jā vasara tuvojas! EJP Latvija 28.05. sanāk uz sēdi, lai vienotos par Vasaras  Plāniem. Plāni klāsies ar plāniem, ja Tavs plāns neietvers laiku Tellus plānam, draugs! Šajā sakarā vēlos atgādināt, ka diemžēl reģionālo sesijas ir noslēgušās, taču turpinās darbs pie LNK 2010.

Otrkārt, Treniņi rauj jumtu ar visām skārda plāksnēm – pagājušais treniņš „Teambuilding” gāja uz Urrrā, nākamais 29.-30.05., nenoliedzami arī būs izcils! Meitenes rāda piemēru visam Tellus, kā Panākt Savu un saplānot laiku.

Treškārt, 05.06. gaidām Tevi uz Izbraukuma (S)ēdi, lai face-to-face noskaidrotu katra sadarīto un ieviestu skaidrību neskaidrībās. Gaidi precīzāku info tuvākajā laikā!

Ceturtkārt, esam radoši (tas bija fakta konstatējums, nevis vajadzības vai vēlējuma izteiksme) un sasparojamies, lai izdomātu, kā atbalstīt skrējējus Maratonā! Entuziastiem, kas uzdrošinājušies pieteikties, būs savi hudiji, pārējiem – mazliet vēlāk,  bet tie jau tiek gatavoti!

Unnn piektkārt – notiek tikpat radoša rosība, ģenerējot idejas par piedalīšanos Positivus ’00 ar Tellus telti/aktivitāti/kautkograujošu. Lūgums tikai savas idejas pirms projekta sniegšanas nošērot ar citiem Tellus Zvēriem!

Pēdējais punkts – šonedēļ valži satiekas ar pāris pretendentiem uz grāmatveža un finanšu cilvēka posteni. Valži ziņos par panākumiem. Pirmais šo cilvēku uzdevums – nokārtot biroja jautājumu! Ļauni mazliet… !

Tas tā – īsumā! Seko zibensjaunumiem Twitter un Facebook (mums nu ir gan grupa, gan lapa, jo Elzai diži vairāk patīk darboties ar lapu, tā kā – reģistrējies!)

Sulīgu vasarssaulīti Tev, Zvērs!

E