Sniegapika Tev sejā!

Labrīt! Es iedomājos paņemt sev brīvdienu pirms brīvdienām. Tiesa, nesanāks man īpaši brīva šīdiena, jo Tellus darbi darbi darbi sakrājušies. Īsais newsflash par Sadarīto un Sadarāmo.

Pirmkārt, 2010.g.22.janvārī paredzēti Tellus Ziemīši jeb Ziemsvētku/Jaungada/Hannukas utt. Apvienotie TellusSvētki. Elīna un Edīte sarausušas programmu pasākumam, kurā Tu saņemsi Lielo Prieku, sākot ar dāvaniņām un ēdienu (nom nom nom) beidzot ar paballēšanos. Rezervē šo datumu, jo Tu būsi tur.

Otrkārt, Valde aktīvi meklē variantus naudiņiegūšanai. Ar jauno gadu oficiāli izsludināsim Ciparu Cilvēka pozīciju, kas būs atbildīgs par sponsormeklēšanas komandu. Šo divu nedēļu laikā taps sadarbības piedāvājums, kuru spiedīsim sejā uzņēmumiem (pāris labāko variantu Valdei jau padomā).

Treškārt, mūsu topošais medicīnas speciālists Zane izārstēs Tellus biroja sāpi. Vakar Monte Kristo/Monte Tellus (!) pārējo Valdi iepazīstināja ar iespēju dabūt biroju par brīvu no Rīgas Domes (Go, Ušakov, Yey!). Tā kā Valde aktīvi sāk gatavošanos cīņai šajā virzienā.

Ceturtkārt, tā kā gads mirst nost, gaidām abu darba grupu A4 lapas formāta pārskatu par sadarīto! Šoreiz ceram kko ieraudzīt arī no EJP Latvija.

Piektkārt (uh es nekad neesmu tikusi tik tālu), LNC2010 tūlīt tūlīt uzsāk organizatoru komandas veidošanu & iesāk darbu pie sponsormeklēšanas. Gaidām EJP Latvija sēdi šo 2 nedēļu laikā, lai parunātos kopistiski un nonāktu pie risinājuma visām prrrrrrroblēmām.

Pff Lietas notiek! Vakarvakars ar vien meitenēm (Zane, Edīte, Elīna, Yours Truly & Vivis) bija diezgan produktīvs. Monte Kristo koka krēsli tika deldēti līdz pat cafe slēgšanai. Prieks par tiem, kam winter holidays jau sākušās, jūtu līdzi tiem, kas piparkūkas vēl nedrīkst pieēsties!

Elza Vēl Joprojām Ieputināta