Skolotāju seminārs

Jauniešu organizācija „Tellus” ielūdz Jūs uz informatīvo semināru “Mūsu skolēni Eiropas Jauniešu Parlamentā”! Ja Jūs vēl neapmeklējāt „Tellusa” EYP darba grupas rīkoto semināru šī gada 29.februārī Zviedru Ekonomikas augstskolā (SSE), tad šī ir pēdējā iespēja pirms lielā notikuma – nacionālās konferences Ventspilī – iepazīties ar Eiropas Jauniešu Parlamenta pārstāvniecības darbību. Skolēniem no visiem Latvijas reģioniem ir iespēja iesaistīties Eiropas Jauniešu Parlamenta Latvijas nacionālajā sesijā šī gada 20. – 23. augustā tikai ar Jūsu starpniecību, tāpēc aicinām būt atsaucīgiem un ierasties Latvijas Dabas muzejā (K. Barona ielā 4) Eiropas dienas ietvaros šī gada 9.maijā pl.15.00!

Semināra laikā Jums pastāstīsim: kas ir un kā darbojas jauniešu organizācija “Tellus”; kas ir un kā darbojas EJP?; aktīvistu pieredze, darbojoties “Tellus”; kad un kur plānota EJP nacionālā sesija “The voices of Latvian youth over Europe. How loud can you be?”; par sesijas mērķi; sesijas programmu; sesijas dalībnieku atlases kārtību; diskusija par vērtēšanas kritērijiem; kas jādara skolotājiem, lai pieteiktu komandu; skolēnu un skolotāju ieguvumiem! Sīkāka informācija par “Tellus” un EJP mājas lapā www.tellus.lv un eyp.tellus.lv!

Gaidīsim ierosinājumus un jautājumus uz e – pastu: eyp@tellus.lv! Semināra organizatori: Katrīna Šuvajeva un Viviāna Puriņa.