Harija Singas treniņš Rīgā!

2012. gada 23. februārī Rīgā, Pasaules tirdzniecības centra „Rīga” konferenču zālē notiks kārtējais LJO „Tellus” rīkotais treniņš jauniešiem. Šoreiz tā galvenā tēma būs koučings – process, kurā individuālais treneris jeb koučs palīdz sasniegt privātos un biznesa mērķus. Kouča vadībā cilvēks, izzinot sevi, pilnveido savu potenciālu, iespējas un gūst atbildes uz jautājumiem, kas palīdz sasniegt vēlamos mērķus. Tas, kas šo treniņu padara īpašu ir tas, ka to vadīs pasaulē plaši pazīstams koučinga treneris, vairāku grāmatu autors, triju koučinga akadēmiju (Lielbritānijā, ASV un Kanādā) dibinātājs, kurš savas zināšanas ir nodevis līdz pat 500 000 cilvēku visā pasaulē – Harijs Singa (Harry Singha). Savukārt treniņa organizatori ir Kristaps Kovaļevskis un Juris Gogulis.

Ir vairāk kā skaidrs, ka šāda līmeņa treneris pie mums neierodas katru dienu, tāpēc tiek izteikta cerība, ka viņa vadītā vienas dienas lekcija, kas ilgs no plkst. 9:00 līdz 17:00 būs plaši apmeklēta no mūsu jauniešu puses. Plānotais mērķauditorijas vecums ir 16 – 30 gadi, pieteikties ir iespējams gan individuāli, gan grupās, jo pastāv arī neliela dalības maksa – Ls 3 no personas un Ls 2 no katra cilvēka, ja tie kopā veido grupu ar vismaz 20 cilvēkiem (ieteicamais variants skolu jaunatnei).

Pieteikumus gaidīsim uz treniņa organizatoru e-pastiem: Kristaps Kovaļevskis – kristaps.kovalevskis@gmail.com vai Juris Gogulis – juris.gogulis@tellus.lv.

Treniņu atbalsta: Pasaules tirdzniecības centrs „Rīga”, Fazer, Monster Energy MAT Latvia.