Sasargi savu pozitīvismu lietū!

Labvakar, manu mazo draudziņ (gluži kā no Vakara Pasaciņas; šķiet, mani blogi jau sāk par tādām kļūt, ja godīgi)! Laiks update-ot tevi ar jaunāko info, ļaut palūrēt caur Valdes loga dzeltenzilajiem aizkariem.

sargsVakar, pirmdienā, īpaši ražīgi strādājām – līdz pat pus vienpadsmitiem vakarā, lai pabeigtu Tellus 5 gadu un 1 gada plānu/stratēģiju un noteiktus uzdevumus, lai solītais tiktu izpildīts. Satikām Krišjāni, kurš šīs nedēļas laikā pabeigs Jubilāciju kalendāru – jā, jā – un tad katru mēnesi mēs kopistiski priecāsimies ar/par/ap gaviļniekiem. Parunājāmies ar MegaAktīvo Anci (to, kura Dzied) par Treniņu jauniem – vēl tikai atliek parunāties ar Andrīti par viņa veiksmēm.  Tiek ģenerētas idejas par biedru semināru (~07.11.2009) – pasākums nodos pa bundžām uz goda! Tad arī sapazīstināsim Tevi ar mīlīgajiem uzlabojumiem Sistēmā, piemēram, PR stratēģiju, IT izmantošanu, sadarbību ar citām organizācijām, sponsoru piesaistes plāniem, nemaz nerunājot par sulīgu teambuilding un kopīgu draudzēšanos.

Mēnesis lēnīgi tuvojas beigām, tā kā darba grupu vadītājus aicinām veikli izvirzīt Info Cilvēku, kas uzrakstīs pārskatu par padarīto 4 nedēļu laikā (max 1A4) un apstāstīs otrai darba grupai in a smooth and fun way. Plus, blogeri, sarosieties, cepam augšā update-us pēc sēdēm. Plus plus, tuvākajā laikā izsludināsim jauno biroja vakanci – Cilvēks Cipars (bet par to tuvāk – citreiz). Plus plus plus, 16. oktobris ar baisajiem deadline-iem lien iekšā pa visām spraugām – nepiemirsti!

Eh, ja te tikai būtu opcija – ievietot gaišo domu un pozitīvās enerģijas starojumu. Man tik nežēlīgi gribētos jūs visus paņemt zem spoži saulaina prieka lietussarga, kas parādījies manā īpašumā un nedomā pazust! Iet pa rudenīgu lietu un smieties par peļķēm, sasmieties par ikdienas īgnumu, to novēlu Tev.

Xoxo Elza