Sadegusi un rūgta piparkūka

Ne-tik-Saulainā Elza ir atpakaļ pēc nedēļu ilgām pārdomām pēc biedru semināra. Un šis nebūs garšīgais, bet gan nopietnais blogs. Ir mans ne-mīļākais gadalaiks, kad gads tuvojas izskaņai un ir jāapdomā savi padarītie/nedarītie nedarbi un jānonāk pie Secinājumiem.
Ceru, ka esi izlasījis Edītes pozitīvas nokrāsas toņos rakstīto blogu. Biedru seminārs bija awesome, BET. Tā laikā radās lielais kuņģi-kairinošais jautājums – Kas ir Tellus un kas ir Tellusietis? Diemžēl atbilde atkal jāmeklē no jauna.
Vairāk vai mazāk objektīvu iemeslu dēļ uz BS ieradās zem skaita 20 biedri. Ar/bez kavēšanos, ar/bez noklīšanu Imantas (vai kā saucās tas rajons) džungļos. Kāpēc?

Kāds jautāja par BS mērķi un pasākuma pievienoto vērtību. Mērķis – redzēt Tevi, Tellusieti, dzīvajā, bez moderno tehnoloģiju kanālu mūžameža, dzirdēt kas Tev/Tavai darba grupai jauns, kas paveikts – saprast kādi cilvēki dzīvo Tavās Neformālajās Mājās. Iepazīties beidzot ar jauno valdi un uzklausīt, kas tai sakāms par padarīto šajos apm. 3 mēnešos. Atrast savu Vietu.
Skumīgi secināt, bet no Treniņu vidus tika savākts bezmaz pilns komplekts, taču EJPieši – nolažoja.  Kur problēma – nesaņemta ziņa, slinkums, laika trūkums vai vienkārši nevēlēšanās ierasties – tā arī nenoskaidrojām. Tomēr sulīgs pārsteigums, ka ieradās Andrīša, Safrika, Ievas Frei un Didža sejas!
Bet nu, gada beigās, ir laiks pārdomāt savu attieksmi. Vai Tu vēl esi Tellusietis? Vai tev rūp darīt ko labu citiem, ne vien sev? Atvainojos par banalitātēm, bet, lūk, tas ir brīvprātīgais Darbs. Mums ir jāzina to cilvēku vārdi, ar kuriem mēs varam rēķināties. Ja mēs nespējam savākties pie kopīgā ģimenes pusdiengalda (lasi: funfun neformālie pasākumi, kurus visi vēlas, bet, kad tiek piedāvāta iespēja, puse pazūd), tad kādus kopīgos Tellus mērķus mēs varam sasniegt?

Lai tomēr nobeigtu Tevi uz gaišas nots, es pastāstīšu par Labām Lietām.
Treniņi ir uzsākuši „speršanas, lai tu lidotu” procesu UN 28.-29.novembrī organizē treniņu „Laika vadība” (tuvāka info sekos); EastWestYouth top top top. Ir runas par EJP Ziemsvētkiem Igaunijā + Tellus svētkiem tepat, LV.

Pūkainais, vilnas zeķu saskautais Tellus Zvērs, raženi ābolainu Tev nākamo nedēļu – un – tiekamies Tellus sēdēs!
E