RRS’13 projektu konkurss

Lai gan darbi vēl tikai tagad pavisam aktīvi sākas KZRS īstenošanas labā, mēs esam nolēmuši būt pavisam rūpīgi, lai ar katru reģionālo sesiju arvien laicīgāk varētu uzsākt gatavošanos. Šobrīd uzmanība uz tiem, kas sevī izsapņojuši ideju – būt sesijas galvenajiem organizatoriem. Izsludinu, ka līdz 20.08. plkst. 23.59., sūtot savu projektu uz padome@tellus.lv, vari pieteikties par 13. Latvijas Reģionālās sesijas Galveno organizatoru. Kā parasti – gaidīsim rūpīgi izstrādātus projektus, ko var sagatavot pārī vai individuāli. Turpmāk e-pastā informācija par kritērijiem un atlases procesu.

Ņemot vērā, ka pirms gada EJP Latvija Padome nolēma, ka turpmāk reģionālo sesiju galveno organizatoru izvēle notiks tikai projektu konkursa veidā, visiem ieinteresētajiem jāķeras pie projekta rakstīšanas. Atgādināšu šī lēmuma iemeslus – spēcīgāki projekti, efektīvāks organizatoriskais darbs, EJP Latvija aktīvistu personīgā izaugsme projektu rakstīšanā. Projektu izvērtēšanā plānots, ka piedalīsies visi EJP Latvija Padomes koordinatori (attiecīgi jaunā padome) un šādā sastāvā arī pieņems gala lēmumu par galveno/ajiem organizatoru/iem. Var gadīties, ka jaunā padome izvirzīs vēl kādu jaunu kritēriju vai norādi projektu sastādīšanai, bet esmu droša, ka viņi par to ziņos pietiekami laicīgi.

Iedvesmai – iepriekšējās Reģionālās  sesijas organizatoru komanda:

Kā vienmēr, tagadējā Padome, domājams, ka arī agrākie Reģionālo sesiju galvenie organizatori, ja viņiem kaut ko jautāsiet, paliek atvērta jūsu lūgumiem un ar lielāko prieku palīdzēsim projekta izveidē ar padomiem, ieteikumiem, tāpēc iesaku pirms termiņa beigām dot ziņu par savu vēlmi rakstīt projektu un jautāt visu, kas ienāk prātā.

EJP 13. Latvijas Reģionālās sesijas aptuvenais norises laiks jau ir noteikts: Rīga 2013: skolēnu ziemas brīvlaiks (01.01.-06.01.)

Lai projekti būtu konkurētspējīgi un efektīvi, to izveidei tiek saglabāti vairāki noteikumi:

1.Sesijas ilgums ir 3 dienas;
2.Sesijā plānota vismaz 60 delegātu dalība, potenciālo delegātu informēšana un piesaistīšana tiek atspoguļota projektā;
3.Vismaz 80% delegātu ir no sesijas plānotā reģiona;
4.Projektā tiek iekļauts gatavs budžets, kurā jāiekļauj visi plānotie izdevumi, kā arī plāns par potenciālajiem ienākumu avotiem;
5.Projektam jāparāda skaidra vīzija, kā sesija ‘pavirzīs EJP Latvija darbību uz priekšu’.

Projekta pieteikums aizpildāms pēc plāna, ko var iegūt sekojot šaj saitei http://failiem.lv/u/tvwkdrl.

Pozitīvu projekta vērtēšanu ietekmēs šādi kritēriji:
1.Projektā tiek atspoguļota starptautisko EJP aktīvistu iesaistīšanās;
2.Projektā tiek norādīti vismaz 3 potenciālie sponsori un to piesaistīšana;
3.Projektā parādās jaunas idejas un kreativitāte.

Ikvienu aicinu rūpīgi apdomāt šo iespēju! Ceru, ka daudzi izmantos šo un bagātinās savu pieredzi. Aizpildāmā projektu forma atrodama e-pasta pielikumā. Jautājumu gadījumā – droši raksti!

Ar sveicieniem no visas padomes,
-IF