RTU Rīgas Biznesa skola – Tellus atbalstītāji

RBS ir dibināta 1991.gadā sadarbībā ar Bufalo universitāti ASV un Otavas universitāti Kanādā. RBS piedāvā starptautiski akreditētas studiju programmas – iespējams apgūt gan bakalaura studiju programmu, gan MBA, gan Executive MBA studiju programmas.

Bakalaura studiju programma tiek realizēta sadarbībā ar BI Norvēģijas Biznesa skolu. RBS pasniedzēji ir pieredzējuši un starptautiski atzīti akadēmiķi un biznesa praktiķi, kuri savas prasmes pilnveido apmācībās un partneruniversitātēs, ieņemot augstus amatus privātā un valsts sektorā, kā arī veiksmīgi apliecinot sevi biznesa projektos. Skolai ir vairāk kā 1000 absolventu, kuri ieņem vadošus amatus gan Latvijā, gan ārzemēs, tādos uzņēmumos kā Statoil, Latvenergo, AirBaltic, Lattelecom, DnB Bank, Swedbank, SEB, Siemens, MTG Group u.c.

RBS bakalaura programmas (BBA) priekšrocības:
• Pirmā BBA programma Latvijā
• Starptautiska pieredze: studenti un mācībspēki no dažādiem kontinentiem
• StartUp Lab – iespēja attīstīt un realizēt savu biznesa ideju
• Prakse uzņēmumos – jaunu biznesa kontaktu iespēja
• Iespēja iegūt divaugstskolu (dubulto) grādu

„RBS ir augstskola, kur Tu varēsi attīstīt savu sapņu biznesu. RBS ir skola Latvijā, kurā strādā mācībspēki un darbinieki no 5 kontinentiem.” Claudio A. Rivera, RBS Bakalaura programmas direktors

„RBS ir iespēju paradīze. Reiz iekļuvis šajā kopienā, Tu nekad vairs nebūsi viens biznesa pasaulē. Šī ir vieta, kur 99.9% gaisa sastāv no veiksmes, zināšanām un pieredzes.”
Kristaps Gintauts, RBS BBA students


Kontakti:
Skolas iela 11, Rīga, LV – 1010, Latvija
info@rbs.lv
Vairāk informācijas par RTU Rīgas Biznesa skolu pieejama mājaslapā www.rbs.lv; Seko RBS Twitter, un ieliec like Facebook