Atklāta pieteikšanās EJP 11. Latvijas Nacionālajai konferencei

“Tellus” aicina 9. – 12. klašu skolēnus piedalīties EJP 11. Latvijas Nacionālajā konferencē (LNK’13). Tā norisināsies no 3. līdz 9. augustam gleznainajā Latgales novadā – Rēzeknē un Malnavā. Konference vienos aptuveni 110 jauniešus no visiem Latvijas reģioniem, kā arī 40 dalībniekus no citām Eiropas zemēm.

LNC13logo

Dalībnieki tiks iedalīti 8 komitejās, kurās viņi pētīs un diskutēs par tādām tēmām kā izglītības pieejamība un kvalitāte, prioritātes Eiropas Savienības budžeta sadalē, minoritāšu tiesības, tolerance pret tām u.c. Latvijā un Eiropā nozīmīgiem jautājumiem. Paralēli programmas dienas daļai notiks arī dažādi neformāli vakara pasākumi, kur jaunieši varēs socializēties draudzīgā atmosfērā. Piemēram, Eirokoncertā jauniešiem būs iespēja pārējos dalībniekus iepazīstināt ar saviem mākslinieciskajiem talantiem.

Sīkāka informācija un pieteikuma anketa šeit: http://www.ej.uz/applicationLNC13.

Pieteikšanās termiņš: 24. maijs. Jautājumu gadījumā rakstiet konferences organizatoriem uz lnc13@tellus.lv!

YiALV
Šis projekts tiek finansēts ar Eiropas Komisijas atbalstu. Šī publikācija atspoguļo vienīgi autora uzskatus, un Komisijai nevar uzlikt atbildību par tajā ietvertās informācijas jebkuru iespējamo izlietojumu.