Pavēli laikam!

Pavēli laikam!

One, two, three… lights, camera, action! Fonā skan šobrīd aktuālākā mūzika, klubu grāvēji, ir valsts svētki, Rīga patīkami gaiša un STARO, un top Tellus bloga jaunais ieraksts. Šoreiz – par to, kas sakrājies uz sirds, par ēst gatavošanu, biedru semināru, Ziemassvētku balli un aizejošā gada pasākumiem no Treniņu puses.

Gandrīz divas nedēļas aizritējušas pēc Tellus biedru semināra (šaurās aprindās saukts arī par BS; paskat, pietrūkst tikai viena B, lai sanāktu BackStreetBoys BBS :D), kura ietvaros divas siltas dienas pavadījām privātajā vidusskolā „Patnis”. Par to zemāk rakstīts vairākkārt, es neizplūdīšu garās, nostalģiskās un dažbrīd skumjās runās, tomēr lūgšu „piparkūku” rakstam neuzgriezt muguru, aizdomāties par Tavu klātbūtni un Tavu nepieciešamību Tellus impērijā. Prieki kas prieki, taču katram mākonim ir arī sava sarūsējusī maliņa. Kuru, es ticu, mums visiem izdosies nokost. Vai ne? Atceries, ka kūka sastāv no vairākiem gabaliņiem, tai nepieciešams fundaments, ne tikai garnējums. Šis mūsu fundaments esi Tu, Tellusieti, tu, kas bijis klāt visus iepriekšējos mēnešus un pat gadus. Nepazūdi tagad. Mums ir tik daudz kūkas augļu, kuros iekosties.

Bet nu, šķirstot dienasgrāmatas lapas un atminoties saldo: Krišjāni, Tellus kalendārs ir žilbinošs, XXL izmēra Twister bija very nice, Bārene ir šī gada šausminošākā šausmene (kas par tautoloģiju, šausmas :D), Svetlanas īsais treniņš par sarunām ar sponsoru bija hell nice. Paldies par prezentācijām, paldies par jubilāciju svinēšanām, paldies par jautrajām čūskām. Atliek vien sagaidīt tās pārsimts fotogrāfijas un 4-5 stundas garo video, kas tapa! Un vēl vairāk cerēt, ka sarunas par papīra lineāliem, siltām, bet caurumainām vilnas zeķēm turpināsim Tellus Ziemassvētku ballē!

Aizgājušajā sestdienā, 14.11.2009, Rīgas Starošanas pirmajā dienā Tellus iepazinās ar jaunajiem aktīvistiem. Mūsu apburošā Lauma bija parūpējusies par izglītojošām un izklaidējošām aktivitātēm cilvēkiem, kas jaunajā mācību sezonā izteikuši vēlmi uzzināt vairāk par organizāciju Tellus, tā teikt, būt iekšpus zupas katla (atminamies vienu no smieklīgākajiem paguruma cīnītājiem, kas tik ļoti patika Zanei). Cilvēki, kas pie mums nokļuvuši pa visdažādākajiem ceļiem (Urgent! Urgent! Mainām teicienu –„Visi ceļi ved uz Treniņu grupu, nevis Romu”) – nākot no biedru koordinatora, no Treniņu, EJP cilvēku paziņu vidus, uzzinot par Tellus internetā. Viņi gan pikojās, gan ārdījās, gan spraigi diskutēja, gan bija apņēmības pilni un, citēju, workshopā „pavadīja vienas no savām produktīvākajām 30 minūtēm mūžā”. Bija prieks redzēt pašus Treniņu cilvēkus tik kuplā skaitā, kārtējo reizi smieklu ieskautai pavadīt sestdienas vakaru, bija prieks par 7 gandrīz pirmoreiz redzētām sejām, kas bija godam izpildījušas mājasdarbu un ir gatavas darboties!

Organizācija organizatoriem, zaļā un dzeltenā krāsa, gandrīz perfekta un informācijas bagāta mājas lapa, individuāla pieeja katram biedram, regulāras aktivitātes, apņēmīgi jaunieši, atvērts logs, ābolu grozs – tā ir tikai daļa no nosauktajām lietām, ar ko mums un Viņiem asociējās šis pasākums un Tellus. Nedrīkstam pievilt.

ziedosa abele

28., 29. novembrī Tellus Treniņi aicina Tevi un tavus draugus uz treniņu „Laika vadība”, kur Aldis Zauls no personāla attīstības uzņēmuma OutdoorLatvia parūpēsies par tavu prasmi plānot laiku, izvirzīt prioritātes, uzstādīt konkrētus sasniedzamus mērķus, izvairīties no mūžīgās darbu atlikšanas uz pēdējo mirkli utt. Tas viss apvienojumā ar lielu skaitu praktisko aktivitāšu un spontānu pārbaudījumu! „Katrs risinājums klientam ir savā ziņā unikāls un vienreizējs, jo radīts un piemērots tikai un vienīgi klienta konkrētām vajadzībām,” saka OutdoorLatvia darbinieki. Tellus ir gandarīts sadarboties tieši ar šiem pasniedzējiem, kuri ir ne tikai atsaucīgi, entuziastiski, bet arī aizrāvušies ar Ideju.

Garantējam kvalitātes zīmi! Treniņš „Laika vadība” ir mūsu darba grupas nozīmīgs atspēriena punkts, jauna lēciena platforma, tādēļ esam centušies pielikt maksimālas pūles šī pasākuma organizēšanā un plānošanā: gan kopīgi rediģējuši un papildinājuši treniņa programmu, gan ar kājām un rokām bijuši par praktisko aktivitāšu pārsvaru. Vienīgais, kā mums tagad pietrūkst, esi Tu!

Norises vieta: Zviedru Ekonomikas augstskola. Dalības maksa: 10 Ls (iepriekšējo Treniņu dalībniekiem un Tellusiešiem atlaides). Pieteikuma anketa: www.tellus.lv/trenini/piesakies

Nākamajai nedēļas nogalei jākļūst par neaizmirstamu daudzu vidusskolēnu un studentu vidū. Mēs patiešām to vēlamies un šoreiz izjūtam nepieredzēti skarbu atbildības sajūtu. Ir sākusies jauna ēra, ideju bagāta, saules pilna. Un gribas, lai 2010. būtu Tellus gads! Taču tas izdosies tikai mums visiem kopā! Tādēļ gaidīsim pēc iespējas vairāk cilvēku, sasauciet savējos! Cukurgailīši un kodiens profesionāļu ābolā tiks visiem. Ja ne šoreiz (vienīgais attaisnojums, kādēļ neierodaties, slimība; citus nepieņemam :D), tad pavisam drīz, jo aiz kalniem nav arī decembra „Līderisms” ar Uģi Strausu un jaunā gada „Stresa menedžments” un „Prezentācijas prasmes”.

Post scriptum. Elza, paldies par lielisku ideju bloga nosaukumam!