Organizatoru treniņš

cover2

Eiropas Jauniešu parlamenta sesijas pamats ir spēcīga komanda, kas pasākumu organizē un nodrošina, ka viss notiek, kā paredzēts. Lai palīdzētu to darīt labāk, LJO “Tellus” organizē treniņu organizatoriem.

Šo sestdien, 13. decembrī, tiksimies RBS, kur jau no 10.00 Lindas Miķelsones un Reiņa Tutāna vadībā būs iespējams noskaidrot, kāds ir labs organizators, kādi ir organizatora pienākumi un kā tos izpildīt labāk. Būs iespēja uzdot visus interesējošos jautājumus un gūt vērtīgu pieredzi, jo abi vadītāji ir pieredzējuši “Tellus” biedri un organizatori. Reinis šovasar bija viens no Latvijas Nacionālās konferences galvenajiem organizatoriem, un Linda šobrīd nodarbojas ar Rīgas reģionālās sesijas organizēšanas, kā arī abi treniņa vadītāji ir piedalījušies vairāku citu sesiju organizēšanā agrāk.

Iegūtās zināšanas un pieredzi varēsi izmantot ne tikai, lai organizētu pasākumus EJP vidē, bet arī skolā, universitātē un ārpusskolas aktivitātēs. Būs iespējams uzdot jautājumus un satikt citus motivētus

 

KUR? RBS, Skolas iela 11. Ceturtais stāvs, 412. telpa

CIKOS? 10:00 – 14:00

KO DARĪSIM? Runāsim par to, kas jādara sesijas organizatoram, kādi ir sesijas organizēšanas pamati, kā piesaistīt finansējumu un kā to visu darīt labāk, kā arī dažādas citas lietas, par un ap organizēšanu.

 

Ja domā par ierašanos, atzīmē “Es nākšu” “Facebook”

 

Jautājumus vari rakstīt sigita.zvejniece@tellus.lv.