Netradicionāls EJP sēdes pārskats

Raksta autors: Signe Rudoviča

Mī skūzī, mī skūzī, kā teica Itālis no Euro Trip, jo nu jau ir pienākusi otrā aprīļa priekšnakts, bet es jums tikai tagad grasos stāstīt par divdesmit astotā datuma koppsapulci! Nu i kurš valpurģis mani gan rāva aiz mēles teikt, ka esmu šī bloga pavēlniece, a? Nu, lūk, arī dabūju. Tagad jūs no manis tik viegli vis neatkratīsieties.

Bet vispār Jūs cilvēki gan varat spriest par lietām ,ne!? Man ir kaut kādi n-tie atvērumi pierakstīti ar lietām par un ap jums. Jo nevienu taču neinteresē tieši tas KO tu teici, bet gan KĀ tu to pateici…A, nu un, ka man dažreiz jūk vārds “sesija” ar vārdu “rezolūcija”? Stulbie svešvārdi. -___-

Jā, laikam gan būs jāorganizē savu sapulču pieraksti kārtīgāk, jo pagaidām informācijas plūsma ir diezgan vienmērīga gan savā kvantitātē, gan random-ness. Tātad, kopā sanāca darba grupas. Manai godībai bija tas prieks piedalīties EJP Latvija (atceries šito prikolu no iepriekšējā ieraksta?) darba grupas sapulcītē. Konstatēts tiek tas, ka Rīgas sesijai problēmas ar ēšanu (ēdināšānu?) nebūs, jo Lienīte zina kā tikt galā ar lietām. Un neskatoties uz to, ka Daugavpils sesija ir pārcēlusies laikā (18.        ->25.) mūsu kontā ir jau divas komitejas. Kačing! Five more to go… Kas tad mums jauniem un sprauniem, nesavākt vēl nieka 35 cilvēkus no Daugavpils apriņķa, ne? Nu, jūs tikai turiet to glāzi galvenais puspilnu, ja? (:

Ņeņemot vērā to pēdējo remarku, no mākoņainajām pavasara lietus debesīm tad pavīd Marta – nē, nu jūs man piedodiet,ja – bet nu tiešam kā saulīte un izstāsta mums pārējiem, cik ļoti viņai patika Iecavā. “Un dažiem pat bija jautājumi!” Skepsi pie malas – man tiešām prieks, ka mums ir atsaucība. Jo, ja es reiz saņemšos pati aizbraukt uz tādu informatīvo semināru, (ak dievs, nu iesperiet taču man kāds, lai es beidzot saņemtos!) arī man gribētos, lai tā atsaucība ir. Tu dzirdi Latvijas skolniek! MAN VAJAG TAVU ATSAUCĪBU!

Mandala ir filozofisks simbols, kas izplatīts budisma tradīcijā. Klasiskā mandala ir kvadrāts, kas ieslēgts aplī. Kvadrātā parasti attēlots Buda. (Tā vismaz rakstīts manā šimēneša Lilit izdevumā). Arī Ojārs Vācietis zīmēja mandalas. Ziniet, kāpēc pēkšņā très grand liriskā atkāpe? Jo sestdienas kopaspulcē ap kvadrāt-veida galadu Tellus mazā ģimene bija sasēdusies aplī. Kosmosa zīmes?

Tomēr, turpinot par lietām pa tēmu – ko es vēl jaunu uzzināju no saviem biedriem. Tātad – mūsu kolektīvu pamet Olga (šeit ievieto bēdīgo sejiņu), BET, lai atspēkotu šito ar labu ziņu – mēs varēsim zīmēt birojā UZ SIENAS! Nu pilnīgs zvaigznīšu brīdis – varu derēt, ka arī jums ar jūsu mammām kaut kad ir bijusi saruna par to, ka zīmēt uz sienām ir slikti, jadda, jadda, bet te – tagad – šeku reku! Siena!

Pavīd ideja par to, ka uz biroju vajag sanest krūzes un tad tās iezīmēt, kā arī – vispār varētu likt uz balsošanu – saprotu, ka Laumai ir sakari  un mēs varētu dabūt mazu, mīlīgīgīgiņu trusīti kā Tellus talismanu. Wīīī. Visiem patīk truši, ja. Nestrīdies.
Un tad Signe taisa baigo runu par tēmu, kuru drošvien vairs neviens neatceras (ar to es rēķinos, jo tā ir daļa no plāna par varas pārņemšanu pasaulē), kad vētrainie aplausi (jau nu nē) ir beigušies vārds tiek dots Edītei, kura ir entuziasma pilna iesaistīt Tellusiešus Nordea Rīgas maratonā. Kā zināms, mūsu cilvēki neapšaubāmi ir garā aktīvi jaunieši, kuri ar nenoliedzami lielu degsmi piedalās dažādos pasākumus, turklāt, ja vēl ir iespēja iznest tautās Tellus vārdu –o ho ho ho! Tomēr, ar bažām jāvēstī, ka uzņemtais butāna, cianīda, svina, polonija, darvas, oglekļa dioksīda u.c. vielu daudzums organismā varētu būt neliels šķēslis labajiem nodomiem – jeb lakoniski – skriet un pīpot – LOL. Kā alternatīvais variants ir stafete, kurā komanda nes Tellus banneri. A kāpēc ne?

Aksels uzkāpa uz galda. Divreiz. Es nez – es te vēl diezgan jauniņa skaitos, a tas jums tā…ee..vienmēr? Un šķiet, ka visai drīz jūs varēsiet sagaidīt arī atsevišķu reporāžu par biroja lampām, jo tur tas jautājums nav tīrs. Es pati viņas vēl neesmu redzējusi, bet viņi kaut ko slēpj…
Visbeidzot, Ieva Tur. un Signe tiek pieņemtas par biedrēm! Yaaaay! Nu, tagad mēs oficiāli esam foršas. Turpmāk skolā visi populārie bērni noteikti gribēs pusdienās sēdēt ar mani pie viena galdiņa. Paldies tev Tellus! XD
Un mini ne-knoference tā arī palika – ne konference…
Šī bloga mazās piezīmes uz lapušu maliņām – shout out to Miss Briede! (: Ance – burvīgi auskari, kā arī izsakām atzinību Viviānas zaļajam gredzenam.

Labus miegus, dārgie!