Neplānotā talka jeb Top Tellus Cilvēks

Rīta agrā saule laiza pieputējušos logu stiklus mūsu Mājās, bet Lauma, Elza un Ieva Tur jau darbojas. Top, top, top filma par Tellus Cilvēku, nu, par Tevi un mums.

Pilsētas meitenes ar lieliem papīra maisiem ierodas Birojā ar lielu apņemšanos un darītgribošu garastāvokli. Katrā mega-tūtā neskaitāmi priekšmeti filmēšanai, sākot ar kerzu un beidzot ar eļļainām krāsu tūbiņām. dsc00021

Pirmā problēma – haoss ar lielo H biroja plauktos. Kamēr Lauma steidzas uz beķereju pēc smaržīgām maizītēm, Ieva un Elza brūk virsū biroja Stūrim. Pusotras stundas laikā, ik pa mirklim iekliedzoties „īīūuuu”, „fūūuuj, te ir izlijis medus” un „āāāāk dievs kur tik daudz skoča var rasties” Kārtība ir ieviesta. Pamēģini vēl ko sajaukt! Mēs kožam.

Nākamais solis – pati filmēšana. Par to pagaidām kuš kuš, lai Tev lielāks prieks vēlāk. Vien atklāšu otru problēmu – entuziastiskais filmētājs nozudis ar galiem, izlīdzējāmies ar amatiera trikiem.

1Ap trijiem pēcpusdienā materiāla gana un mēs ņemam pauzi. Tiek gardi notiesāti filmēšanas atribūti – bulciņas un Lāsēna piens. Skats pievēršas logiem. Šķiet, tajā mirklī Ieva stāv zem MegaSpuldzītes, jo dzimst ģeniālā doma – nomazgāt logus! Jā, mēs nomazgājām, nopulējām un apčubinājām putekļainos logus, liegi kustoties Disco ritmos un priecējot Arizonas gorillbāra iemītniekus. Hurray for us!

Tātad – mūsu foto zeltītā ietvarā, lūdzu!