Nedaudz vairāk par LJP

Turpinot nedaudz par darbu Latvijas Jaunatnes padomē – noteikti ir interesanti! Ne visi darbi un ne vienmēr, un tomēr ir interesanti. Tā piemēram – varbūt kāds grib uztaisīt kādu projektu jauniešu finanšu izglītības celšanai? Brīnišķīgi – jo pateicoties LJP [manam ;) ] komentāram, vismaz projektā par Izglītības ministrijas pozīciju finanšu izglītības jomā ir iekļauts īpašs atbalsts jauniešu NVO darbam šajā jomā.

Latvija atbalsta Komisijas iniciatīvu atbalstīt nevalstisko organizāciju iniciatīvas finanšu izglītības nodrošināšanai. Jo īpaši atbalstāmas ir jauniešu dibināto nevalstisko organizāciju attiecīgās aktivitātes, ņemot vērā, ka liela daļa jauniešu pāriet uz pastāvīgu finanšu plānošanu studiju gados un vienaudžu sniegtā informācija par finanšu plānošanas jautājumiem, dalīšanās pieredzē, ir efektīvs veids, kā nodot praktisko pieredzi veiksmīgai finanšu plānošanas uzsākšanai.

Visādi citādi arī iet labi – kopš Artūrs ir sācis darbu LJP kā izpilddirektors, Sandrai (mūsu ārlietu cilvēkam) vairs nav jārunājas ar sevi. Patiesību sakot, arvien biežāk birojā sarodas tik daudz cilvēki, ka man un Evai [prezidentei] nākas doties uz virtuvi strādāt, lai atbrīvotu vietas pie galdiem un datoriem. Šobrīd, protams, ir vesela kaudze ar Jaunatne darbībā projektiem, kuriem jāsagatavo partnerfromas un paši projekti, bet tas viss jau ir cēla mērķa vārdā – varbūt vasarā jums jau būs iespēja apgūt lietvedības un citu organizācijas vadības svarīgu daļu pamatus! Un darīt vēl viskaut ko. Un tieši tāpēc man laikam ir jāķerās atpakaļ pie darbiem.

Uz tikšanos Tellus biedru seminārā!

Mārtiņš

P.S. Kopš LJP plānošanas tikšanās pavisam oficiāli esmu Tellus galvenā kontaktpersona LJP ;-)