Neaizmirstama pieredze

Jauniešu organizācija Tellus piedāvā Tev neaizmirstamu pieredzi un iespēju pilnveidot savas organizatora prasmes sacensības gara pilnā atmosfērā pilsētas skrējiena „Parunā ar Rīgu” ietvaros. Pasākums izceļas citu līdzīgu skrējienu vidū ar savu neparasto formātu- tā ir intelektuālā orientēšanās – kontrolpunkti  jāmeklē, risinot dažādus atjautības uzdevumus, kas saistīti ar vispārējām zināšanām par galvaspilsētu un tās kultūrvēsturiskajiem objektiem.

Pilsētas skrējiens „Parunā ar Rīgu” norisināsies 8.augustā starptautiskās Jaunatnes dienas ietvaros. Pasākuma sauklis ir „Vai tu zini, ko domā tava pilsēta?” – Rīga tiek personificēta par dzīvu būtni, kuras domas mēs palīdzam dalībniekiem noskaidrot ar šo pasākumu. Katrā kontrolpunktā dalībniekiem ar dažādu uzdevumu palīdzību jāiegūst kāds Rīgas domu grauds – teikums par kādu aktuālu problēmu, sabiedrisku procesu. Skrējienā piedalīsies komandas  trīs jauniešu sastāvā. Kopā plānoti 12 kontrolpunkti, un to izskriešanai būs 2 līdz 2,5 stundas laika.

Lai pasākums izdotos, mums vajadzīga Tava palīdzība! No Tevis sagaidām, ka tu 8.augustā no pl. 11:00-17:00 (ar pīp-kafijas pauzēm un  pārtraukumiem) varēsi atrasties kādā no kontrolpunktiem Rīgas centrā. Tavs pienākums būs sekot, lai komandas izpilda uzdevumus un iegūst attiecīgo Rīgas domu graudu! Garlaicīgi nebūs- kontrolpunktā būs vismaz divi cilvēki, un ar nelieliem intervāliem ieradīsies arī dalībnieku komandas. Šī ir iespēja paplašināt draugu loku, iegūt organizatora pieredzi un vērtīgi pavadīt dienu. Vakarā Andrejsalā būs Latvijā pazīstamu mūziķu koncerts un jauka atpūta pēc spraigas dienas! Tieši Tu labi iederēsies mūsu radošajā kolektīvā!

Lai mums pievienotos, sūti savu pieteikumu līdz 2.augustam ar norādi: esmu foršs brīvprātīgais uz ieva@tellus.lv! Ceram, ka varēsi satikt mūs jau trešdien 6. augustā, lai pārrunātu uzdevumus un pasākuma norisi.