Nav kur likt savu skarbo kritiku?

European Hit Radio mainījies! Pamanīji? Novertē raidījumus un tiec pie lieliskām balvām!

European Hit Radio Tevi priecē jau 6 gadus. Visos šos 6 gadus mēģinām mainīties un attīstīties.  Noteikti jau zini teicienu – „pastāvēs kas mainīsies”. Šie Raiņa pagājušā gadsimta sākumā teiktie vārdi nav zaudējuši savu nozīmi arī šodien. Arī mēs, European Hit Radio, sapratām, ka mums atkal ir laiks mainīt programmu, lai atsvaidzinātu ēteru un lai Tu nezaudētu interesi klausīties mūs.

Bet kuri no raidījumiem ir bijuši vislabākie un veiksmīgākie? To nosaki Tu, klausītāj!
Tieši tāpēc aicinām Tevi novērtēt visus European Hit Radio ēterā izskanējušos raidījumus, lai noteiktu vislabāko un klausītāju gaumei atbilstošāko!

No 01. līdz 21. jūnijam ienāc mūsu mājas lapā sadaļā „Programmu Balsošana”, novērtē katru raidījumu ar atzīmi no 1 līdz 5 un izsaki savu viedokli par to. Norādi tos, kas Tevi nav spējuši ieinteresēt un  pievieno savu komentāru! Atceries – šogad īpaši nozīmīgi mums būs tieši Tavi komentāri, tāpēc – jo plašāk aprakstīsi, kas tieši Tev patīk vai nepatīk jo vieglāk mums būs saprast, ko turpmāk vajadzētu mainīt.

Un jau pēc svētkiem uzzini, vai Tavas domas sakrīt ar citu klausītāju viedokli par to, kurš ir labākais European Hit Radio raidījums.
Piedalies raidījumu novērtēšanā un saņem lieliskas balvas! Izlozes kārtībā noteiksim 25 uzvarētājus, kas saņems  dāvanu kartes no kafejnīcas „CATS” (40 Ls vērtībā)  vai „Aerodium” (20 Ls vērtībā).

Esi pirmais, kas izsaka savu viedokli par mūsu raidījumiem un palīdzi mums pilnveidot savu programmu un padarīt to vēl labāku un tavām vēlmēm atbilstošāku!