Mūsu meitene pie lieliem PR cilvēkiem

Raksta autors: Edīte Šnepste

Hei, hei, saulaini un nu jau vārda vistiešākajā nozīmē arī pavisam pavasarīgi sveicieni jums visiem!

Vienmēr esmu domājusi, ka esmu ļoti komunikabls un atvērts cilvēks (nu vismaz man tā pašai liekas, ja kas – palabojiet mani!), tāpēc man patīk arī komunicēt un dalīties informācijā (un reizēm arī ar tīri praktiskiem labumiem!) ar citiem.

Nu lūk – kā jau iepriekš manījāt, tad ar info dalījos ar jums visiem pēc „OPEN Tendenču medību” projekta prezentācijas, un, dabūjusi žetonu par dalīšanos (paldies, Elza!), nolēmu šo praksi piekopt arī turpmāk!

Tad nu pagājušo trešdien (piedodiet, ka info ir nedaudz aizkavējusies, bet labs nāk ar gaidīšanu!) pabiju vēl vienā interesantā pasākumā, par kuru nolēmu nedaudz pastāstīt arī tiem, kas nebija tur.

1. aprīlī (šoreiz gan tas nav 1. aprīļa joks!) Rīgas Ekonomikas augstskolā („Zviedros”) notika Baltic PR Award pasākums jeb, vienkāršāk sakot, Baltijas labāko PR (sabiedrisko attiecību vai komunikāciju) projektu prezentācijas. Pasākumu vadīja Valdis Melderis (manuprāt, lielākajai daļai viņš saistās ar frāzi – Mans mīļākais radio ir radio Skonto!).

Negribu izplūst, bet nu tomēr – pāris vārdos par to, kas ir Baltic PR Award. Pasākuma galvenais organizators ir LSAKA – Latvijas Sabiedrisko attiecību kompāniju asociācija. Pasākuma ideja – ik gadu tiek organizēts šāds konkurss, kura laikā gan sabiedrisko attiecību un komunikāciju kompānijas, gan arī citi uzņēmumi var iesniegt sava projekta aprakstu un pretendēt uz balvu. Starptautiska žūrija izvērtē visus projektus (tie tiek dalīti vairākās kategorijās), izvēlas finālistus, kas prezentē klātienē savus projektus (šajā gadījumā – 1. aprīlī Rīgas Ekonomikas augstskolā), no kuriem arī tiek izvēlēti uzvarētāji.

Man pašai pasākums likās tiešām ļoti interesants, sasmēlos daudz un dažādas idejas, un, pats galvenais, iedvesmu, iedvesmu un vēlreiz iedvesmu!  Projekti, kas tika prezentēti, bija visdažādākie – gan „Swedbank” vārda maiņa, gan Santehniķu diena, gan Cūkmens (ko, manuprāt, visi pazīst), gan SEB brenda maiņa, „Par dzīvi bez tabakas!” u.c. Īstenībā – stāstīt jau varētu gandrīz par katru, tāpēc, lai jūs negarlaikotu, vienkārši ieteikšu ielūkoties LSAKA mājaslapā, kur varat iepazīties ar visām fināla prezentācijām! Bet, ja nu tomēr – rakstiet vai zvaniet man, pakomentēšu sīkāk!

Nu ko – lai arī jums daudz gaišuma, saules un prieka (ā, un daudz raibu un košu taureņu!), un – pats galvenais – iedvesmas!