Mācies runāt!

Līdz 07.05. var pieteikties uz Latvijas Jauniešu organizācijas Tellus rīkoto divu dienu treniņu Oratora māksla, kas notiks 09.-10. maijā no 10:00–18:00 Rīgas Ekonomikas augstskolā (Rīga, Strēlnieku iela 4a). To vadīs komunikāciju un saskarsmes jomas konsultante un pasniedzēja Ina Balamovska. Dalības maksa 20Ls.

Treniņā diskutējot, daloties pieredzē un izmantojot pasniedzējas piedāvāto teorētisko daļu un situāciju analīzi, dalībnieks apgūs efektīvu prezentācijas mākslu. Tiek piedāvāts iegūt zināšanas gan par precīzas, viegli uztveramas prezentācijas plānošanas struktūru, gan stresa pārvarēšanas metodes, gan sarežģīto uzdevumu – atbildēt uz auditorijas jautājumiem. Dalībniekiem būs iespēja nodarbībās iegūtās zinības arī pielietot uzreiz praksē – video treniņā.

„Tev nav pazīstama sajūta, kad, šķiet, izkusīsi baisās, nedraudzīgās auditorijas priekšā? Kad esi it kā sagatavojies, bet vārdi pazūd tiklīdz vēlies ko teikt? Manuprāt, šāds treniņš ir nepieciešams katram, kam drosme atzīt, ka oratora māksla tik tiešām ir māksla!” aktīvi žestikulējot un uzmundrinoši smaidot, stāsta Ieva Turlaja (19), kas piedalījusies iepriekšējā Tellus treniņā “Kā prezentēt sevi darba intervijā”?.

Telpas un tehnisko aprīkojumu sponsorē Rīgas Ekonomikas augstskola un SEB banka.

Latvijas Jauniešu organizācija Tellus ir brīvprātīga jauniešu organizācija, kas izveidota 2004.gada jūlijā. Viens no galvenajiem Tellus darbības virzieniem ir regulāra treniņu organizēšana par dažādām jauniešus interesējošām un izglītojošām tēmām.

Sīkāka informācija un pieteikšanās www.tellus.lv/trenini/.

Papildus informācija:
Elza Zīda
Tellus PR koordinatore
elza@tellus.lv
+371 29152346