LNK’15 galveno organizatoru sauciens

10685651_726913214010707_636066220_o

Sveiciens tiem, kam ar pirmo septembri sākās darbīgākā gada daļa un sveiciens visiem tiem, kuriem pirmais septembris ir vien sastrēgumi un pārpildītas kafejnīcas Rīgas centrā!

Kopš LNK’14 nav pagājis pat mēnesis, lapas vēl nebirst un gumijas zābaki izturējuši mazos vasaras plūdus, bet darbs negaida, un tāpēc vēršamies pie jums. Šīs sezonas Latvijas Nacionālā konference notiks, kā ierasts, augustā, bet tās veidošana tiks sākta nu jau, ja ne gluži rīt, tad pavisam drīz.

Vai Tu vēlies kļūt par vienu no cilvēkiem, kurš strādās pie nozīmīgākā “Tellus” pasākuma gadā? Vai vēlies radīt pasākumu, kurš apvienos 150 jauniešu no visas Eiropas un daudziem kļūs par vasaras spilgtāko atmiņu? (Protams, ka jā) Šī ir Tava iespēja.

Tev ir vīzija, labs draugs, vai divi, un Tu domā, ka saorganizēt lielisku LNK’15 ir tev pa spēkam – piesakies kā galvenais organizators. Protams, nekas nav jādara vienam – sesijas mentors/mentori, kā arī “Tellus” valde un biedri sniegs gan padomu, gan atbalstu konferences organizēšanā, projekta izveidē un tā īstenošanā. Iesniedziet kopīgu motivācijas vēstuli, kurā aprakstiet, kāpēc Jūs esat īstie cilvēki, kuriem uzticēt šo darbu, kā arī sniedziet īsu ieskatu par to, kā šis pasākums varētu izskatīties.

Savukārt, ja Tev šķiet, ka tev būtu laiks un iespēja atbalstīt sesijas organizatorus kā mentoram, raksti valdei, izsakot savu vēlmi dalīties ar pieredzi un zināšanām.

Ja tomēr kļūšana par galveno organizatoru mazliet biedē, nevari atrast, ar ko kopā vēlētos to darīt, vai kādu citu iemeslu dēļ nevēlies pieteikties uz galvenā organizatora pozīciju, tas nenozīmē, ka nevari piedalīties sesijas veidošanas procesā. Sūti savu motivācijas vēstuli, kurā paskaidro, kāpēc gribētu darboties sesijas projekta izstrādes procesā un plānošanā, un kļūsti par vienu no cilvēkiem, kuri veidos LNK’15 konceptu.

Ja kāda no šīm lieliskajām iespējām ir Tevi uzrunājusi (mēs zinām, ka ir), sūti savu motivācijas vēstuli un vīziju uz valde@tellus.lv līdz 2014. gada 17. septembrim, un, cerams, pavisam drīz mēs jau tiksimies, lai runātu par LNK’15 norisi!

Tikmēr – visu to labāko gan mācībās, gan darbā, gan dzīvē,

Jūsu Valde